Haoss Nr. 2

 

2011. gada 10. martā plkst. 18:00 kim? laikmetīgās mākslas centrā norisināsies tekstu lasījumu darbnīca ar nosaukumu "Haoss nr. 2". Vairāk »


Haoss Nr. 1

 

2011. gada 24. februārī 18:00 kim? laikmetīgās mākslas centrā norisināsies tekstu lasījumu darbnīca ar nosaukumu "Haoss nr. 1". Vairāk »


Seminārs "Kā rīkoties teikuma vidū?"

 

18. un 19. februārī kim? laikmetīgās mākslas centrs un mākslas vēsturniece un kuratore Maja Vismere aicina uz radošo semināru - "Kā rīkoties teikuma vidū?"∗ - par mākslai veltītu tekstu rakstību, rakstīta materiāla lietošanu un bibliotēkas un lasītavas institucionālo nozīmi mākslas telpas kontekstā un saistībā ar grāmatu sabiedrisko dzīvi. Vairāk »


Fotogēnisks uzvedums

 

27. janvārī 18:30 kim? lekciju telpā – "Fotogēnisks uzvedums" – diskusija par fotogrāfiju un foto institūcijām Latvijā ar jaunā fotogrāfijas portāla "FK" redaktoru Arni Balču, žurnāla "Foto Kvartāls" redaktori Alisi Tīfentāli un Latvijas Fotogrāfijas muzeja pārstāvjiem. Vairāk »


Vakariņas patiesības gaismā

 

19. un 20. janvārī kim? ielūdz uz sarunām ar vācu neatkarīgo kuratori Elēnu Blūmenšteinu – “Vakariņas patiesības gaismā” – notikumu divu vakaru garumā, kas būs veltīts tik svarīgai tēmai kā patiesība. Vairāk »


kim? lasītavas atklāšana

 

2010. gada 16. decembrī 17:00 svinīga kim? lasītavas atklāšana! Programmā: MĒS ESAM TĪKLĀ. net.art.lv (RIXC) izstādes kataloga prezentācija, grāmatu apzīmogošanas akcija, Casco (Nīderlande) projekta GDR (Grand Domestic Revolution) prezentācija. Vairāk »


Sola Levita "Paragrāfu.." un "Teikumu.." tulkojuma latviešu valodā atvēršana

 

2010. gada 10. decembrī 19:00 kim? lasītavā notiks kim? izdoto Sola Levita hrestomātisko tekstu - “Paragrāfi par konceptuālo mākslu” (1967) un “Teikumi par konceptuālo mākslu” (1969) – tulkojuma latviešu valodā prezentācija. Tulkojuma autors – Jānis Taurens. Vairāk »


Paraugi un interpretācijas mākslas teorijā un praksē: Latvijas gadījums

 

2010. gada 2. decembrī kim? lekciju telpā notiks 18. Borisa Vipera piemiņas lasījumi "Paraugi un interpretācijas mākslas teorijā un praksē: Latvijas gadījums" Vairāk »


Simone Menegoi, Itālija. “My Wishlist [Of Books]” / "Mans vēlamais grāmatu saraksts"

 

Simone Menegoi, mākslas kritiķis un neatkarīgais kurators no Itālijas, viesosies kim?  2010. gada 24. novembrī un lekcijā “My Wishlist [Of Books]” (Mans vēlamais grāmatu saraksts) atklās vairākus darbus, ko viņš sava darba un interešu ietvaros vērtējis kā būtiskus, īpaši iedvesmojošus. Vairāk »


Extreme Makeovers. Pēckara arhitektūras saglabāšana un rekonstrukcija

 

Ar starptautisko arhitektūras konferenci „Extreme Makeovers. Pēckara arhitektūras saglabāšana un rekonstrukcija”  kim? telpās 23. novembrī vainagosies pasākumu cikls, kas pavada izstādi “Aiz priekškara. Arhitekte Marta Staņa”. Vairāk »


ARSENĀLS. KIMKINO / SOMIJA

 

kim? un kino forums „Arsenāls” pirmo reizi piedāvā Latvijas un ārvalstu mākslinieku veidotu eksperimentālo video darbu programmu "KimKino". 2010. gada 24. septembrī plkst. 19:00 kim? telpās notiks Somijas video mākslas seanss. Vairāk »


ARSENĀLS. KIMKINO / NĪDERLANDE

 

kim? un kino forums „Arsenāls” pirmo reizi piedāvā Latvijas un ārvalstu mākslinieku veidotu eksperimentālo video darbu programmu "KimKino". 2010. gada 23. septembrī plkst. 19:00 kim? telpās notiks Nīderlandes mākslas projektu centra kompilēts seanss. Vairāk »


ARSENĀLS. KIMKINO / FRANCIJA

 

kim? un kino forums „Arsenāls” pirmo reizi piedāvā Latvijas un ārvalstu mākslinieku veidotu eksperimentālo video darbu programmu "KimKino". 2010. gada 22. septembrī plkst. 19:00 kim? telpās notiks Francijas video mākslas seanss. Vairāk »


ARSENĀLS. KIMKINO / LATVIJA

 

kim? un kino forums „Arsenāls” pirmo reizi piedāvā Latvijas un ārvalstu mākslinieku veidotu eksperimentālo video darbu programmu "KimKino". 2010. gada 21. septembrī plkst. 19:30 notiks programmas atklāšanas seanss Kino Rīga. Vairāk »


Tikšanās ar Lailu Pakalniņu. Venēcijas ceļa iespaidi

 

2010. gada 16. septembrī plkst. 19:00 Kinoskola un kim? aicina uz sarunu ar režisori Lailu Pakalniņu par tikko finišējušo Starptautisko Venēcijas kinofestivālu. Venēcijas festivāls, kas 1932. gadā iedibināja kinofestivālu „formātu”, šogad norisinājās 67. reizi. Vairāk »


Raimo Lielbrieža lekcija "Melnbaltā fotogrāfija nav arhaisms"

 

Ceturtdien, 15. jūlijā 19:00 ikviens ir aicināts apmeklēt fotogrāfa un pedagoga Raimo Lielbrieža (1962) lekciju „Melnbaltā fotogrāfija nav arhaisms”, kas notiek cikla „Foto Kvartāla lasījumi” ietvaros. Vairāk »


Margaritas Mendesas lekcija "Taktika pret aizmirstību"

 

Ceturtdien, 8. jūlijā 19:00 visi interesenti ir aicināti apmeklēt portugāļu kuratores Margaritas Mendesas (Margarida Mendes) lekciju / atvērto diskusiju „Taktika pret aizmirstību” par mākslinieku, kuratoru un citu kultūras jomas pārstāvju strukturālajām pozīcijām. Vairāk »


"Transbiotics" lekcija nr. 2: "Tekstūru materialitāte"

 

Ceturtdien, 17. jūnijā 19:30 ikviens ir aicināts apmeklēt „Transbiotics” lekciju „Tekstūru materialitāte”, kuru aizsāks mākslinieks, kurators Jenss Hauzers (FR), iepazīstinot ar mākslinieku Zanes Bērziņas (LV) un Pola Vanūzes (USA) darbiem. Vairāk »


"TRANSBIOTICS" LEKCIJA Nr. 1: "Pārejošās stabilitātes punkti"

 

Trešdien, 16. jūnijā 19:00 ikviens ir aicināts apmeklēt „Transbiotics” lekciju „Parejošās stabilitātes punkti”: Ainārs Kamoliņš (LV), Endijs Greisijs (Andy Gracie, UK) un Terike Hāpoja (Terike Haapoja, FI). Vairāk »


Esteres Štokeres lekcija "Labojot ģeometriju"

 

Ceturtdien, 3. jūnijā 19:00 ikviens interesents ir aicināts apmeklēt austriešu mākslinieces Esteres Štokeres (Esther Stocker, 1974) lekciju / mākslinieka prezentāciju „Labojot ģeometriju“, kura notiek pateicoties aviokompānijas airBaltic atbalstam. Vairāk »[1-20] [21-40] [41-60] [61-80] [81-100]
kim?