Viestura Rudzīša lekcija - izrāde "Psihodrāma"

kim? Spīķeri, Maskavas iela 12/1, 3. stāvs


Attēlā - Viesturs Rudzītis


Izrādās, ka eksistē vismaz divas jēdziena „psihodrāma” izpratnes. Viena – no mākslinieka viedokļa tverta, otra – psihoterapeitiska psihodrāma. Vai pastāv kādi tiltiņi starp dažādām koncepcijām? Un galu galā – vai māksla var glābt pasauli un vai šo glābšanu var saukt arī par izārstēšanu?

Latvijas Laikmetīgās mākslas muzeja pilotprojekta kim? pasākumu cikla ietvaros 28. maijā plkst. 19.00 Spīķeros, Maskavas ielā 12/1 3. stāvā portāls un izdevniecība ¼ Satori piedāvā ārsta, rakstnieka un psihodrāmas, sociometrijas un grupu psihoterapijas speciālista Viestura Rudzīša lekciju – izrādi „Psihodrāma”. Tā būs iespēja piedzīvot, nevis tikai „dzirdēt par”, jo psihodrāma nozīmē „darīt, lai saprastu”, tā ir aktīva, ķermeni kā „otras smadzenes” atzīstoša.

Uzmanību vērsīsim uz jautājumiem – mana un mūsu psihe, iekšpasaule uz skatuves, spontānais un impulsīvais, kreativitāte un psihodrāmas Dievs, psihodrāmas kā terapijas metodes rašanās. Bet varbūt mēs pastrādāsim ar ko citu, kas tobrīd šķitīs nozīmīgāks.

Aicināts visplašākais interesentu loks. Ieeja brīva.Plašāka informācija:

Reinis Tukišs,
¼ Satori redaktors,
tel. 26473189kim?