KINOSKOLA. Svētais briesmonis Larss fon Trīrs

kim? Spīķeri, Maskavas iela 12/1

Sadarbībā ar Kinoskolu – interešu izglītības projektu, kas šoruden sāk darboties kim? telpās Spīķeros (3.stāvā), – Ziemeļvalstu filmu dienu ietvaros notiks divas lekcijas.

Sestdien, 17. oktobrī, plkst. 16.00 aicinām uz lekciju Svētais briesmonis Larss fon Trīrs. Kritiķi Normunds Naumanis un Dita Rietuma sarunāsies un stāstīs par vienu no Eiropas spilgtākajiem režijas talantiem – dāņu režisoru Larsu fon Trīru, kura jaunākā filma – skandalozais Antikrists, kas sacēla pretrunu vētru šā gada Starptautiskajā Kannu kinofestivālā, beidzot nonākusi Rīgā. Neizpaliks arī Trīra agrīno filmu fragmenti.


Larss fon Trīrs (2009)

Stāstījums par Larsu fon Trīru, cerams, sagatavos klausītājus filmas Antikrists Latvijas pirmizrādei, kas notiks šajā pat dienā – 17. oktobrī plkst. 20.00 kinoteātrī K.Suns Ziemeļvalstu filmu dienās.

Šī būs pirmā no Kinoskolas sestdienām kim?, kas, cerams, kļūs par jauku tradīciju – vietu un laiku, kur un kad cilvēki runā par kino un skatās to.

Trešdien, 21. oktobrī plkst. 19.00 Norvēģijas Filmu institūta ārzemju nodaļas vadītājs Jans Eriks Holsts stāstīs par tik fascinējošu un maz zināmu tēmu kā Norvēģijas mājsaimnieču kino.

Projektu veido Kinoskola un kim?, atbalsta - Ziemeļvalstu Filmu dienas.

Ieeja abās lekcijās – bez maksas


kim?