semināra "Organizētie tīkli" mākslas un kultūras projektu prezentācijas

kim? Spīķeri, Maskavas iela 12/1

Piektdien, 4. decembrī un sestdien, 5. decembrī plkst. 20:00 RIXC un kim? ielūdz uz Spīķeriem, kur būs iespēja noskatīties mākslas un kultūras projektu prezentācijas.


Skats no režisora Kristiana Smedsa izrādes "Dievs ir skaistums". Izrādīta festivāla "Homo Novus" ietvaros.


Prezentācijas notiek starptautiskā kultūras tīklu menedžmenta semināra „Organizētie tīkli” ietvaros, ko no š.g. 3. līdz 5. decembrim organizē Jauno mediju kultūras centrs sadarbībā ar Laikmetīgās kultūras NVO asociāciju. Seminārā, kas pievērsīsies kultūras ilgtspējīgas attīstības jautājumiem, piedalīsies pārstāvji no vairāk kā 20 laikmetīgās kultūras nevalstiskajām organizācijām, jauno mediju mākslas centriem un sadarbības tīkliem no Latvijas, Baltijas, Ziemeļvalstu un citiem Eiropas reģioniem, kā arī no Kaukāza valstīm.

Prezentācijās 4. decembrī un 5. decembrī semināra dalībnieki informēs par saviem mākslas un kultūras projektiem: Kultivator / Zviedrija, Baltan Laboratories / Nīderlande, One Minute Video Festival / Armēnija, Survival Kit / LMC, Latvija, Serde / Latvija, Arctic Perspectives Project / Lorna, Islande; MoTA / Slovēnija; MARIN mobilo rezidenču projekts / Somija; GeoAir / Gruzija; Homo Novous / JTI, Latvija; Ziemeļvalstu-Baltijas Videoarhīva projekts / Noass, Pixelache festivālu tīkls / Somija.

Prezentācijas būs angļu valodā, ieeja bez maksas, 120 minūtes.

Atbalsta: Eiropas Kultūras fonds, Ziemeļvalstu Kultūras punkts un Valsts Kultūrkapitāla fonds.


kim?