Haines Resdāla Avdāla instalācija „Kaste ar caurumiem”

kim? Spīķeri, Maskavas iela 12/1

Interaktīvā instalācija „Kaste ar caurumiem” ir tapusi Beļģijā. Tā pēta attiecības starp tausti un tās vizualizāciju. Par ko kļuvusi cilvēku saskarsme laikā, kad aizvien vairāk sazināmies ar tehnoloģiju starpniecību? „Kaste ar caurumiem” pārvieto sajūtas un aizved skatītāju jaunā mentālā stāvoklī.
„Kaste ar caurumiem” ir spēle, kur skatītājs kļūst par aktīvu līdzdalībnieku. Tā ir drosmīga pieredze un personisks piedzīvojums gan skatītājam, gan māksliniekam, jo abas puses atrodas vienlīdzīgās pozīcijās.

Haine Resdāls Avdāls (Heine Røsdal Avdal) ir norvēģu dejotājs, horeogrāfs un videomākslinieks, kura daiļrades centrā ir jauno mediju un tehnoloģiju lietošana dejā un jautājums, vai ar to palīdzību iespējams mākslas darbam piešķirt jaunu nozīmi, mainīt ķermeņa un apkārtējās dzīves uztveri.

Avdāls ir studējis Norvēģijas Valsts Baleta akadēmijā un prestižajā dejas skolā P.A.R.T.S. Beļģijā. Kā dejotājs viņš ir strādājis ar ievērojamiem Eiropas horeogrāfiem. 2000. gadā Avdāls nodibināja savu kompāniju „Deep Blue”.

Skatītāji instalāciju apmeklē individuāli, pavadot tajā 15 minūtes un iepriekš piesakoties.

Ieeja - bez maksas

Organizē kim? un Latvijas Jaunā teātra institūts


kim?