PuseH PuseW un HORSEPUSHER&MCFARTBAG koncerts

kim? Spīķeri, Maskavas iela 12/1

Grupas PuseH PuseW (www.myspace.com/pusehpusew) un izdevniecības Dexandthecity (http://dex.neirothe.net/) mākslinieku koncertus droši var pieskaitīt psihodrāmas žanram, jo viņiem raksturīgas suģestīvas, rituālas, teatrālas, ķermeniskas uzstāšanās ar atsaucēm uz ideoloģijām, reliģijām un patērētāju kultūru. PuseH PuseW paši savu darbību raksturo kā „ezotērisku mūziku avangarda teātrim”.

Skaņa tiek veidota improvizācijas manierē, neierobežoti rotaļājoties ar muzikālajām normām un robežām. Viņu mūzika ir ekspresīva un eksperimentāla, tā satur noise, hardcore un deju mūzikas elementus, ko iedzīvina neordināri instrumenti, efekti un skaņas. Viņu uzstāšanās ir reizē virtuozas, infantilas un atraktīvas.

HORSEPUSHER&MCFARTBAG ir DEXANDTHECITY RECORDS leibla māsteru KODEK & MOA kopprojekts. Savās performancēs mūziķi izmanto dažnedažādus bērnu sintezatorus, rotaļlietas un citu Lo-fi aparatūru un atribūtiku. Paši mūziķi stāsta, ka viņu „repertuārā pārsvarā ir populāras, tautā pazīstamas melodijas un dziesmas latviešu, angļu, krievu, itāliešu, lietuviešu un citās valodās, sākot no vienkārša šlāgera līdz populāriem latviešu un ārzemju pop- un rokmūzikas hītiem un instrumentālām kompozīcijām. Repertuārā ir gan Pie Dzintara Jūras un tamlīdzīgi šlāgeri, gan balādes. Nopietna attieksme pret klientu, kā arī liela, vairāk kā divus gadus ilga pieredze, apritē esoši un regulāri muzicējoši izpildītāji. Mūsdienīgs skanējums, kvalitatīvi instrumenti, spēcīgs, vīrišķīgs vokāls ir tas, kas raksturo HORSEPUSHER&MCFARTBAG uzstāšanās. Ir regulāra iespēja mūsu sniegumu noklausīties vietās, kurās spēlē dzīvo mūziku. Piemēram, Valkas reivos , klubā Pulse utt.”

 

Organizē: kim? un Skaņu mežs


kim?