Katrīnas Ševaljē un Tobiasa Kaspara prezentācija "Jauni formāti"

Katrīnas Ševaljē un Tobiasa Kaspara prezentācija "Jauni formāti", saistībā ar mākslas izdevuma "May" jaunāko numuru "Fashion in Crisis" (Modes krīze) Vairāk »


kim? Laikmetīgās mākslas centra izglītības programma bērniem un jauniešiem

kim? Laikmetīgās mākslas centrs sadarbībā ar Borisa un Ināras Teterevu fonda programmu "Nāc un dari! Tu vari!" un kim? izglītības programmas atbalstītāju, uzņēmēju Māri Martinsonu aicina apmeklēt daudzpusīgu mākslas izglītības programmu bērniem un jauniešiem. Vairāk »


Kultūras foruma “Baltā nakts 2016” pasākums "CYCLONE"

Muzikālo performanču cikla CYCLONE tematika izriet no mēbiusa lentes-dubultcilpas un tās salīdzinājuma ar cikliskiem mākoņu veidojumiem atmosfērā. Nosaukums CYCLONE norāda uz notikuma unikalitāti un neatkārtojamību, saglabājot neizdzēšamu iespaidu mūsu atmiņās. Citādiem vārdiem sakot, kim? Baltajā naktī ap sevi uzburs makslīgo ciklonu. Vairāk »


Kuratores Maijas Rudovskas lasījums “Starp turieni un šejieni, un atpakaļ”

Kuratores Maijas Rudovskas lasījums par jaunās paaudzes latviešu māksliniekiem, kuri savu radošo darbību un karjeru laikmetīgajā mākslā veido ārzemēs. Vairāk »


Joannas Zielinskas un Devida Maroto lekcija “Nevis koncepts, bet stāsts”

Ievadlekcija mākslinieku novelēs un lasīšanas ballīte kopā ar Joannu Zielinsku un Devidu Maroto (The Book Lovers) Vairāk »


Saruna ar galeristu Jozefu Tangu

Latviešu mākslinieces Daigas Grantiņas Parīzes galerista Jozefa Tanga (Joseph Tang) stāstījums par galerijas darbību, tās fokusu un ikdienu, žonglējot starp laikmetīgās mākslas “tirgus” nosacījumiem un mākslas un mākslinieku eksistenci tā ietvaros. Vairāk »


kim? JAUNĀS IZSTĀŽU ZĀLES ATKLĀŠANAS SVINĪBAS

kim? Laikmetīgās mākslas centrs ver durvis jaunām izstāžu zālēm Skanstes apkaimē un aicina uz trīs mākslinieku – Edgara Gluhova, Daigas Grantiņas un Ingas Melderes – personālizstāžu atklāšanas svinībām š.g. 2. septembrī, Sporta ielā 2, sākot no plkst. 19:00. Vairāk »


kim? izsludina pieteikšanos "Open kim? Call"

Septiņu publiskās darbības gadu laikā kim? Laikmetīgās mākslas centrs ir saglabājis nemainīgu ieinteresētību jaunu mākslas parādību novērojumos un to dažādo izpausmju atbalstīšanā, sarunu un koprades formā integrējot tās organizācijas programmā. Gatavojoties jaunās izstāžu zāles atklāšanai š. g. septembra sākumā, tiek izsludināts pirmais OPEN kim? CALL - iespēja vienam māksliniekam, mākslinieku kolektīvam vai kuratoram no Latvijas īstenot kādu notikumu (izstādi, performanču ciklu, publikāciju u. c.) kim? Laikmetīgās mākslas centra jaunajās telpās ar norisi no š. g. 10. novembra līdz 2. decembrim. Vairāk »


Evitas Vasiļjevas publikācijas "if you can't, engage" prezentācija un personālizstādes atklāšana 21. jūnijā

kim? Laikmetīgās mākslas centrs sadarbībā ar galeriju 427 aicina uz Evitas Vasiļjevas publikācijas if you can't, engage prezentāciju un izstādes atklāšanu š. g. 21. jūnijā plkst. 19:00 galerijā 427. Pirmā publikācijas prezentācija norisinājās rezidenču centrā De Atelier Amsterdamā 2016. gada maijā. Vairāk »


“kim? Rezidences Balvas 2016” ieguvēja ir Ieva Epnere

kim? Laikmetīgās mākslas centrs ar prieku paziņo, ka "kim? Rezidences Balvas 2016" ieguvēja ir Ieva Epnere. "kim? Rezidences Balvas 2016" ieguvēja Ieva Epnere šī gada rudenī pavadīs divus mēnešus Ņujorkā Starptautisko darbnīcu un kuratoru programmā (ISCP) un būs pirmā rezidente no Latvijas ISCP divdesmit gadu darbības laikā. Vairāk »


ISCP (Ņujorka) vadītājas Kari Kontes lasījums 30.maijā

kim? Laikmetīgās mākslas centrs ielūdz jūs uz Starptautisko darbnīcu un kuratoru programmas (ISCP) Ņujorkā vadītājas Kari Kontes lasījumu 30.maijā, 18.00 koprades telpā The Mill, kas norisināsies "kim? Rezidences Balvas 2016" ietvaros. Vairāk »


kim? izglītības programma XII Baltijas triennālē Dailes teātrī

kim? Laikmetīgās mākslas centrs sadarbībā ar Borisa un Ināras Teterevu fonda programmu "Nāc un dari! Tu vari!" aicina kopā ar kim? izglītības gidiem piedzīvot kim? jauno izstādi - XII Baltijas triennāli Dailes teātrī. Vairāk »


XII Baltijas triennāli pavadošā programma 21. un 22.maijā

kim? Laikmetīgās mākslas centrs ielūdz uz XII Baltijas triennāli pavadošo programmu 21. – 22.maijā kafejnīcā "Muklājs" un kinoteātrī "K.Suns". Pasākumi norisināsies angļu valodā. Ieeja bez maksas. Vairāk »


XII Baltijas triennāles atklāšana 7.maijā Dailes teātrī

kim? Laikmetīgās mākslas centrs ielūdz uz XII Baltijas triennāles atklāšanu 7.maijā, 16.00 - 17.30 Dailes teātrī. Vairāk »


Aleksandras Cukermanes personālizstādes atklāšana Teātra namā "Jūras vārti" Ventspilī 21.aprīlī

kim? Laikmetīgās mākslas centrs ielūdz uz Aleksandras Cukermanes personālizstādes Tri Devici Pod Oknom atklāšanu 21.aprīlī, plkst.18.00 Teātra namā Jūras vārti Ventspilī. Vairāk »


“kim? Rezidences Balva 2016” sadarbībā ar Starptautisko darbnīcu un kuratoru programmu (ISCP) Ņujorkā

kim? Laikmetīgās mākslas centrs ar prieku paziņo par "kim? Rezidences Balvas" otro ciklu – šogad sadarbībā ar Starptautisko darbnīcu un kuratoru programmu (ISCP) Ņujorkā. "kim? Rezidences Balvas" starptautiskā žūrija šī gada fināla atlasei ir nominējusi sekojošus māksliniekus: Ēriku Apaļo, Ievu Epneri, Ingu Melderi un Katrīnu Neiburgu. Vairāk »


kim? JAUNUMI: izstāžu programma ārpus Spīķeriem, jauns ofiss un plašāku izstāžu telpu atklāšana septembrī

kim? Laikmetīgās mākslas centrs pēc sešiem Spīķeros pavadītiem gadiem š.g. septembrī gatavojas atvērt jaunas un plašākas izstādes telpas Rīgā, savukārt laika periodā līdz tam kim? ar izstādēm un notikumiem, to vidū lekcijām, performancēm, filmu seansiem un citu formātu norisēm viesosies un mijiedarbosies mākslas un kultūras organizācijās Rīgā, Latvijas reģionos un starptautiski. Vairāk »


kim? izglītības programma bērniem un jauniešiem 2016.gada februārī un martā

kim? Laikmetīgās mākslas centrs sadarbībā ar Borisa un Ināras Teterevu fonda programmu "Nāc un dari! Tu vari!" aicina apmeklēt jauno un daudzpusīgo mākslas izglītības programmu bērniem un jauniešiem, kas piedāvā iespēju radoši piedzīvot un iepazīt izstādes kopā ar kim? izglītības gidiem, piedalīties tekstilmākslas radošajās darbnīcās Rīgas Dizaina mākslas vidusskolas pasniedzēju un studentu vadībā, kā arī iesaistīties izzinošā sarunā starp mākslas profesionāļiem, bērniem un jauniešiem par izstādi un laikmetīgo mākslu kopumā. Vairāk »


Nikola Treci lekciju cikls / 10. un 12.februārī

kim? Laikmetīgās mākslas centrs ielūdz uz itāļu kuratora un rakstnieka Nikola Treci lekciju ciklu, kā ietvaros š.g. 10.februārī, plkst. 18.00 Latvijas Mākslas akadēmijā norisināsies lasījums par pēkšņo starptautisko muzeju, galeriju un biennāļu interesi par Itālijas mākslas procesiem 60., 70. un 80. gados, savukārt 12.februārī plkst. 17.00 Dekoratīvās mākslas un dizaina muzeja telpās lektors uzstāsies ar lasījumu par paplašināto glezniecību (expanded painting). Vairāk »


Aleksandras Cukermanes personālizstādes atklāšana 11.februārī Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā

kim? Laikmetīgās mākslas centrs ielūdz uz Aleksandras Cukermanes personālizstādes "Tri Devici Pod Oknom" atklāšanu 11.februārī, 17.00 – 19.00 Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā. Vairāk »


[1-20] [21-40] [41-60] [61-80] [81-100]
kim?