kim? bērnu diena 18. februārī

kim? Laikmetīgās mākslas centrs "KIM? BĒRNU DIENĀ" aicina vecākus ar bērniem apmeklēt jaunāko izstāžu ciklu un piedalīties īpaši veidotās meistardarbnīcās. Vairāk »


2018. gadā pirmo reizi Baltijas triennāle notiks visās trīs valstīs

Atzīmējot Latvijas, Lietuvas un Igaunijas valstu simtgades, 13. Baltijas triennāle 2018. gadā pirmo reizi norisināsies visās trīs valstīs un to sadarbojoties organizē CAC Viļņā, kim? Rīgā un CCA Tallinā. Vairāk »


kim? 2017. gada pirmā izstāžu cikla atklāšana 3. februārī

3. februārī plkst. 19:00 kim? Laikmetīgās mākslas centrā tiks atklāts jaunais izstāžu cikls. Vairāk »


Noskaidroti “kim? Rezidences balvas 2017” finālisti

kim? Laikmetīgās mākslas centrs paziņojis "kim? Rezidences Balvas 2017" fināla četrinieku – māksliniekus Ievu Krauli, Maiju Kurševu, Krišu Salmani un Evitu Vasiļjevu. Vairāk »


kim? izsludina pieteikšanos OPEN CALL starptautiskam projektam "Trauma & atdzimšana"

kim? Laikmetīgās mākslas centrs un Cittadellarte - Fondazione Pistoletto (Itālija) izsludina pieteikšanos rezidences programmām starptautiskā projekta "Trauma & atdzimšana" (Trauma & Revival: Contemporary Encounters) ietvaros. Vairāk »


TIKŠANĀS AR MĀKSLINIECI IEVU EPNERI

12. janvārī kim? norisināsies tikšanās ar mākslinieci, "kim? Rezidences Balvas 2016" laureāti Ievu Epneri. Vairāk »


kim? senioru pēcpusdiena 20. decembrī

Gaidīsim Jūs pirmajā kim? senioru pēcpusdienā, kas norisināsies otrdien, 20.decembrī kim? izstāžu zāļu telpās! Vairāk »


kim? bērnu diena 17. decembrī

kim? Laikmetīgās mākslas centrs "kim? BĒRNU DIENĀ" 17. decembrī aicina bērnus un vecākus ar bērniem apmeklēt jauno kim? izstāžu ciklu un piedalīties īpaši veidotās meistardarbnīcās. Vairāk »


kim? aicina ziedot 2017. gada bērnu un jauniešu izglītības programmai

kim? Laikmetīgās mākslas centrs uzsācis ziedojumu kampaņu ar mērķi dot vairāk nekā 10'000 bērnu iespēju iepazīties ar laikmetīgo mākslu. Sadarbībā ar blogu Kids Gazette un fotogrāfi Ivetu Gabaliņu, kim? izveidojis aizraujošu foto kampaņu ar bērnu piedalīšanos. Notikums, kurā mazākie apmeklētāji izspēlē izstāžu pirmatklāšanu, organizēts ar nolūku pievērst sabiedrības uzmanību laikmetīgās mākslas nozīmei bērnu attīstībā un aicināt atbalstīt mākslas centra izglītības aktivitātes 2017. gadā. Vairāk »


kim? jaunā izstāžu cikla atklāšana 8. decembrī

Ar četru mākslinieču personālizstādēm 8. decembrī plkst. 19:00 kim? Laikmetīgās mākslas centrā tiks atklāts jaunais izstāžu cikls. Vairāk »


KIM? BĒRNU UN JAUNIEŠU DIENA 26. NOVEMBRĪ

kim? Laikmetīgās mākslas centrs sadarbībā ar izglītības programmas atbalstītāju, uzņēmēju Māri Martinsonu aicina apmeklēt daudzpusīgu mākslas izglītības programmu bērniem un jauniešiem 26. novembrī. Vairāk »


Specialitātes studijas. Saruna kim? jaunā izstāžu cikla ietvaros

Trešdien, 9. novembrī aicinām piedalīties sarunā ar māksliniekiem, kuru darbi skatāmi kim? jaunā izstāžu cikla ietvaros. Vairāk »


Sonjas Dermiensas (Komplot, Brisele) prezentācija kim?

Season of Learning piedāvā Sonjas Dermiensas (Komplot, Brisele) prezentāciju kim? Laikmetīgās mākslas centrā 28. oktobrī, plkst. 19.00! Vairāk »


kim? jaunā izstāžu cikla atklāšana 26. oktobrī

Ojāra Pētersona, Evitas Vasiļjevas, Jāņa Dzirnieka un Kriša Salmaņa izstāžu atklāšana kim? Laikmetīgās mākslas centrā 26. oktobrī, plkst. 19.00. Vairāk »


kim? Laikmetīgās mākslas centrs meklē izglītības programmas koordinatoru

kim? Laikmetīgās mākslas centrs meklē mākslas norisēs ieinteresētu un apņēmības pilnu izglītības programmas koordinatoru, kas būs atbildīgs par izglītības programmas izstrādi, auditorijas piesaistīšanu un izglītības pasākumu organizēšanu. Vairāk »


Olgas Temnikovas prezentācija "Izaicinājumi un ieguvumi – māksla ārpus ģeopolitiskā rāmja"

13. oktobrī kim? Laikmetīgās mākslas centrā norisināsies galerijas Temnikova & Kasela (Tallina) prezentācija "Izaicinājumi un ieguvumi – māksla ārpus ģeopolitiskā rāmja", kurā tās vadītāja Olga Temnikova stāstīs par saviem atklājumiem un piedzīvojumiem, vadot savu galeriju Baltijas un pasaules mākslas vidē un tirgus situācijā. Vairāk »


kim? bērnu un jauniešu diena 15. oktobrī

kim? Laikmetīgās mākslas centrs š.g. 15. oktobrī aicina visu vecumu jauniešus un vecākus ar bērniem apmeklēt “kim? bērnu un jauniešu dienu”, kas norisinās sadarbībā ar kim? izglītības programmas atbalstītājiem – uzņēmēju Māri Martinsonu un ABLV Charitable Foundation. Vairāk »


Katrīnas Ševaljē un Tobiasa Kaspara prezentācija "Jauni formāti"

Katrīnas Ševaljē un Tobiasa Kaspara prezentācija "Jauni formāti", saistībā ar mākslas izdevuma "May" jaunāko numuru "Fashion in Crisis" (Modes krīze) Vairāk »


kim? Laikmetīgās mākslas centra izglītības programma bērniem un jauniešiem

kim? Laikmetīgās mākslas centrs sadarbībā ar Borisa un Ināras Teterevu fonda programmu "Nāc un dari! Tu vari!" un kim? izglītības programmas atbalstītāju, uzņēmēju Māri Martinsonu aicina apmeklēt daudzpusīgu mākslas izglītības programmu bērniem un jauniešiem. Vairāk »


Kultūras foruma “Baltā nakts 2016” pasākums "CYCLONE"

Muzikālo performanču cikla CYCLONE tematika izriet no mēbiusa lentes-dubultcilpas un tās salīdzinājuma ar cikliskiem mākoņu veidojumiem atmosfērā. Nosaukums CYCLONE norāda uz notikuma unikalitāti un neatkārtojamību, saglabājot neizdzēšamu iespaidu mūsu atmiņās. Citādiem vārdiem sakot, kim? Baltajā naktī ap sevi uzburs makslīgo ciklonu. Vairāk »


[1-20] [21-40] [41-60] [61-80] [81-100]
kim?