“kim? Rezidences balvas 2017” ietvaros – Ievas Kraules rezidences Gasworks (Londona) noslēguma pasākums Open Studios

Š. g. 24. jūnijā plkst. 16.00 Londonā, Gasworks rezidences telpās, notiks “kim? Rezidences balvas 2017” ieguvējas Ievas Kraules uzstāšanās, kurā māksliniece atskatīsies uz trīs mēnešu rezidencē paveikto. Vairāk »


kim? paziņo par jaunu programmas direktoru

kim? Laikmetīgās mākslas centrs ar prieku paziņo, ka ar šī gada augustu par organizācijas programmas direktoru nozīmēts Valentīns Klimašausks (Valentinas Klimašauskas). Gluži tāpat kā līdz šim, programmas direktors būs atbildīgs par organizācijas izstāžu un pavadošās programmas izstrādi un vadību gan Latvijā, gan ārvalstīs. Vairāk »


KIM? AICINA DARBĀ GALERIJAS ASISTENTUS

kim? Laikemtīgās mākslas centrs aicina darbā galerijas asistentus ar interesi laikmetīgajā mākslā un mākslas menedžementā: Vairāk »


PASĀKUMU PROGRAMMA JŪNIJĀ / JŪLIJĀ

Vasaras sākumā aicinām apmeklēt aktuālā kim? izstāžu cikla pavadošo publisko pasākumu programmu - to vidū, saruna ar Darju Meļņikovu un Agatu Meļņikovu izstādē, Tobiasa Kaspara pasākums Vizuālās komunikācijas nodaļā un Katrīnas Čemmes autorvakars kim?, kā arī izglītības programmas pasākumi bērniem - Bērnu diena #1 un #2 un aktivitāte senioriem. Vairāk »


20. MAIJS: KIM? ASTOŅGADES SVINĪBAS

š.g. 20. maijā kim? Laikmetīgās mākslas centram aprit astoņi gadi kopš tā atvēršanās 2009. gada vasarā. Vairāk »


kim? paziņo otrā “Open kim? Call” ieguvēju

kim? Laikmetīgās mākslas centrs ar prieku paziņo, ka Open kim? Call 2018 ieguvējs ir Toms Harjo. Vairāk »


kim? izsludina projekta “Trauma un atdzimšana: laikmetīgās tikšanās” un vasaras rezidences Rīgā open call rezultātus

kim? Laikmetīgās mākslas centrs paziņo par starptautiska projekta “Trauma un atdzimšana: laikmetīgās tikšanās” uzsākšanu un izsludina open call rezultātus vasaras rezidencei Rīgā š.g. jūlijā. Vairāk »


Ar trīs izstādēm tiks atklāts kim? 2017. gada pavasara izstāžu cikls

24.martā plkst. 19:00 kim? Laikmetīgās mākslas centrā tiks atklāts jaunais cikls ar trīs izstādēm - “kim? Rezidences Balvas 2017” ieguvējas Ievas Kraules personālizstāde “α: Maldugunis”, somu mākslinieces Maijas Lūtonenas personālizstāde “Plāns un pludiņš” un meksikāņu mākslinieka Rodrigo Ernandesa personālizstāde “Ļodzīgākās no lietām”. Vairāk »


kim? izsludina otro “Open kim? Call ” uzsaukumu

Astoņu publiskās darbības gadu laikā kim? Laikmetīgās mākslas centrs ir saglabājis nemainīgu interesi gan jaunu mākslas parādību novērojumos, gan to dažādo izpausmju atbalstīšanā, sarunu un koprades formā integrējot tos institūcijas darbībā. Vairāk »


"kim? Rezidences Balvas 2017" ieguvēja ir Ieva Kraule

kim? Laikmetīgās mākslas centrs ar prieku paziņo, ka "kim? Rezidences Balvas 2017" ieguvēja ir Ieva Kraule, kura šī gada pavasarī pavadīs trīs mēnešus Londonā, Gasworks izstāžu, darbnīcu un starptautisko rezidenču programmā Latvijas valsts simtgades programmas ietvaros. Balvas ieguvēja paziņošanas ceremonija, piedaloties Gasworks kuratoram Robertam Lekijam norisinājās Rīgā 2017. gada 1. martā kim? telpās. Vairāk »


"PIEZEMĒŠANĀS”. Divu dienu programma izstādes “Mūļi” ietvaros

"PIEZEMĒŠANĀS” 3. un 4. martā divu dienu programma trīs daļās izstādes “Mūļi” ietvaros Vairāk »


Gasworks kuratora Roberta Lekija prezentācija 2.martā

kim? Laikmetīgās mākslas centrs ielūdz jūs uz Roberta Lekija, Londonas Gasworks starptautisko izstāžu, darbnīcu un rezidentu programmas kuratora, publisku prezentāciju 2. martā, plkst. 18:00 “kim? Rezidences Balvas 2017” ietvaros, dienu pēc Balvas ieguvēja paziņošanas. Vairāk »


kim? bērnu diena 18. februārī

kim? Laikmetīgās mākslas centrs "KIM? BĒRNU DIENĀ" aicina vecākus ar bērniem apmeklēt jaunāko izstāžu ciklu un piedalīties īpaši veidotās meistardarbnīcās. Vairāk »


2018. gadā pirmo reizi Baltijas triennāle notiks visās trīs valstīs

Atzīmējot Latvijas, Lietuvas un Igaunijas valstu simtgades, 13. Baltijas triennāle 2018. gadā pirmo reizi norisināsies visās trīs valstīs un to sadarbojoties organizē CAC Viļņā, kim? Rīgā un CCA Tallinā. Vairāk »


kim? 2017. gada pirmā izstāžu cikla atklāšana 3. februārī

3. februārī plkst. 19:00 kim? Laikmetīgās mākslas centrā tiks atklāts jaunais izstāžu cikls. Vairāk »


Noskaidroti “kim? Rezidences balvas 2017” finālisti

kim? Laikmetīgās mākslas centrs paziņojis "kim? Rezidences Balvas 2017" fināla četrinieku – māksliniekus Ievu Krauli, Maiju Kurševu, Krišu Salmani un Evitu Vasiļjevu. Vairāk »


kim? izsludina pieteikšanos OPEN CALL starptautiskam projektam "Trauma & atdzimšana"

kim? Laikmetīgās mākslas centrs un Cittadellarte - Fondazione Pistoletto (Itālija) izsludina pieteikšanos rezidences programmām starptautiskā projekta "Trauma & atdzimšana" (Trauma & Revival: Contemporary Encounters) ietvaros. Vairāk »


TIKŠANĀS AR MĀKSLINIECI IEVU EPNERI

12. janvārī kim? norisināsies tikšanās ar mākslinieci, "kim? Rezidences Balvas 2016" laureāti Ievu Epneri. Vairāk »


kim? senioru pēcpusdiena 20. decembrī

Gaidīsim Jūs pirmajā kim? senioru pēcpusdienā, kas norisināsies otrdien, 20.decembrī kim? izstāžu zāļu telpās! Vairāk »


kim? bērnu diena 17. decembrī

kim? Laikmetīgās mākslas centrs "kim? BĒRNU DIENĀ" 17. decembrī aicina bērnus un vecākus ar bērniem apmeklēt jauno kim? izstāžu ciklu un piedalīties īpaši veidotās meistardarbnīcās. Vairāk »


[1-20] [21-40] [41-60] [61-80] [81-100]
kim?