Apskatāms kim? atklāšanas Nr. 3 video

kim? 

YouTube kim? kanālā ir iespējams noskatīties video sižetu par atklāšanu Nr. 3, kuras laikā ar vīnu un patīkamām sarunām tika vērtas durvis jaunajai kim? izstādei „Ieskats krājuma I”. Izstāde būs apskatāma kim? tematiskā cikla “Krājums” ietvaros līdz 6. septembrim.

Izstāde ir iekārtojusies gan galerijā VKN, gan galerijā RIXC un tajā ir apskatāmi Sarmītes Māliņas, Andra Brežes, Evelīnas Deičmanes, Kristīnes Kursišas un Ģirta Korpa darbi no Latvijas Laikmetīgās mākslas muzeja krājuma. Krājums tiek veidots jau piecus gadus, bet darbi no muzeja krājuma Latvijā tiek izstādīti pirmo reizi.

Izstādes atklāšanas viesus izklaidēja arī META-KAFE, kur viesojās dīdžeji Kris Hovel un Elvi Soulsystem. Vakars kim? telpās tika noslēgts ar starptautiskā īsfilmu tīkla Future Shorts vasaras programmas seansu, bet pēc tam viesi tika aicināti apmeklēt Dirty Deal Café organizēto franču elektroniskās mūzikas koncertu.

YouTube kim? kanālā ir iespējams noskatīties arī intervijas ar māksliniekiem, kuru darbi atrodas Latvijas Laikmetīgās mākslas muzeja krājumā.kim?