"Process 2" un "Another Travel Guide"

kim? 

Tik tikko klajā ir nākuši divi skaisti izdevumi – laikmetīgās arhitektūras grāmata „Process 2” un ceļvedis „Another Travel Guide Rīga”. Abās grāmatās var lasīt par daudz labām un pārsteidzošām lietām un vietām, kuras nav jāmeklē tālumā, bet var atrast un piedzīvot tepat blakus Rīgā un Latvijā.
 
         

Laikmetīgās arhitektūras grāmata „Process 2” var atrast astoņas lielās intervijas ar spilgtām arhitektūras, mākslas un dizaina nozares personībām, aplūkot laikmetīgo arhitektūru vairāk kā 300 attēlos, un iedziļināties pētījumā par Rīgas radošajiem kvartāliem. Grāmata ar koši dzelteno vāku ir gan vizuāls, gan saturisks prettrieciens krīzei. Tikpat uzmundrinoši ir zināt, ka grāmatu „Process” radošā komanda jau strādā pie „Process 3”!

Ceļveža „Another Travel Guide Rīga” mērķis ir kliedēt iesīkstējušus stereotipus par Rīgu, tādējādi ieinteresējot tos tūristus, kuriem līdz šim Rīga nav šķitusi vilinošs galamērķis. Lai gan izdots angļu valodā un mērķēts uz svešzemju ciemiņiem, ceļvedis var ieinteresēt arī pašus mājiniekus, jo tajā ar saviem pilsētas noslēpumiem dalās grāmatas autori - mākslinieki, arhitekti, uzņēmēji, žurnālisti un fotogrāfi –, kuri pazīst un mīl savu pilsētu. Grāmatā ir vienlaikus gan praktiskas informācija apkopojums, gan vizuāli bagātīga un intriģējoša Rīgas stila liecība.
 
Spīķeri un kim? ir iepriecināti, ka var atrasties tik lieliskos izdevumos kā „Process 2” un „Another Travel Guide”!


kim?