PechaKucha Night Rīga vol.7

kim? 1. decembrī izstāžu zālē Rīgas Mākslas telpa notiks PechaKucha Night Rīga vol.7. Šoreiz Vents Vīnbergs un Evelīna Ozola  stāstīs par laikmetīgās arhitektūras grāmatu „Process”, Žanete Skarule un Edijs Vucēns par veikalu „Pērle”, Neils Balgalis par pilsētplānošanas speciālistu apvienību „grupa93”, Zane Karpova un Colin Franzen par arhitektūras un dizaina apvienību FBRK, Inga Bermaka un Agnese Stabiņa par radošo savienību KUDATUDA, Ināra Gauja par projektu „Recycled”, Zane Onckule un Līva Kupča par galeriju „Supernova” un Roberts Valdmanis par arhitektu biroju „Sudraba arhitektūra”. Tā pat par saviem projektiem, darbiem un iecerēm stāstīs arhitekte Alise Pļaviņa, arhitekts Uģis Šēnbergs un mākslinieks Kārlis Vītols.

Kā otrā īsformāta prezentāciju demonstrēs Zane Čulkstēna, kura stāstīs par to kas, kur un par ko ir kim?, cenšoties kliedēt neskaidrības, kas, varbūt, ir radušās kim? publiskās darbības pirmajā pusgadā.

PechaKucha Night
, kuru pirmo reizi 2003. gadā Tokijā sarīkoja arhitekti Astrīda Kleina (Astrid Klein) un Marks Daitams (Mark Dytham) kā neformālu tikšanās vietu cilvēkiem, kuri vēlas plašākai publikai pastāstīt par savām radošajām iecerēm un darbību (nosaukums PechaKucha ir atvasināts no japāņu valodas jēdziena, kas apzīmē skaņu, notiek vairāk nekā 230 pilsētās visā pasaulē. Ikviens, kuram ir laba ideja kurā vēlas dalīties ar citiem, var ņemt dalību PechaKucha Night (Marka mamma sešdesmit deviņu gadu vecumā stāstīja par saviem izsmalcinātajiem garnējumiem kāzu tortēm), vienīgais ierobežojums ir PechaKucha  prezentācijas formāts 20 x 20 – katram runātājam ir atvēlēti 20 attēli, katru attēlu rāda 20 sekundes – tā, lai klausītājiem nekļūst garlaicīgi


kim?