Pēdējās programmas nr. 10 izstāžu dienas

kim? 

Programmai nr. 10 tuvojoties noslēgumam, aicinām visus, kas vēl nav pabijuši kim? jaunākajās izstādēs, apskatīt Ārona Šūmana fotogrāfiju sēriju „Reiz Rietumos” un grupas izstādi „Cēloņi un sekas”. Izstādes būs atvērtas līdz svētdienai, 9. maijam.

Amerikāņu fotogrāfa, redaktora, rakstnieka un kuratora Ārona Šūmana izstāde „Reiz Rietumos” (Once Upon a Time in the West) notiek ASV kultūras mēneša „Made in the USA” ietvaros. Autors kim? / FK galerijā eksponētajā fotogrāfiju sērijā reflektē par Amerikas mītu un to, kā tas atspoguļojas vairāk nekā četrdesmit gadu senajās „spageti vesternu” dekorācijās Spānijas tuksnesī.


Ārons Šūmans. Fotogrāfija no sērijas „Reiz Rietumos”

Tikmēr kim? / VKN galerijā apskatāmā mākslinieku grupas izstāde „Cēloņi un sekas” rosina pārdomāt, vai ikvienā situācijā var viennozīmīgi noteikt, kurš no notikumiem ir cēlonis un kurš ir sekas; kas notiek, ja taisno laika līniju saliec riņķī, un vai vienam cēlonim var būt dažādas sekas? Izstādē piedalās Kaspars Groševs, Maija Kurševa, Ojārs Pētersons, Krišs Salmanis, Evita Vasiļjeva un Armands Zelčs.

Galeriju darba laiki:
P, O: slēgts
T - P: 14:00 - 19:00
S, Sv: 12:00 - 18:00

Ieeja izstādēs – bez maksas.


kim?