Kim? maijs 2010

kim? 

Aicinam kim? ikmēneša darbības pārskatā iepazīties ar Programmas nr. 10 ietvaros paveikto, kā arī nākamajā programmā plānoto. Paldies kim? atbalstītājiem, bez kuru palīdzības jau paveiktais un vēl iecerētais nebūtu iespējams!

Ar kim? maija pārskatu pdf formātā ir iespējams iepazīties ŠEIT.

BIJA PROGRAMMA NR. 10
17/04 – 09/05/2010

IZSTĀDES
Aaron Schuman (US) / „Reiz Rietumos”
Paul DeMarinis (US) / „Ziņnesis”
Kaspars Groševs, Maija Kurševa,  Ojārs Pētersons, Krišs Salmanis,  Evita Vasiļjeva, Armands Zelčs (LV) / „Cēloņi un sekas”

LEKCIJAS
Paul DeMarinis „Ziņnesis”
Terence Gower „Skarbā utopija – Hiršhorna kultūras pilsēta”
Aaron Schuman „Viss, kas reiz bija krāšņs: jaunā amerikāņu fotogrāfija”

KINO
Spīķeru dokumentālā nakts

IR PROGRAMMA NR. 11
16/05 – 06/06/2010

IZSTĀDES
Evelīna Deičmane (LV) / „Lielais nemiers”
Paul DeMarinis (US) / „Ziņnesis”
Iveta Vaivode (LV) & Alexander Gronsky (RU) / „Terminus”

BŪS PROGRAMMA NR. 12
15/06 – 20/06/2010

IZSTĀDE
Transbiotics. Pārejošās stabilitātes punkti / Paul Vanouse (US), Zane Bērziņa (LV/UK), Jackson Tan (UK), Terike Haapoja (FI), Andy Gracie (UK)

JAUNUMI

16. maijā kim? svinēja gada jubileju un par godu jubilejai un Muzeju naktij apmeklētājiem dāvināja Atklāšanu nr. 11, Rūdolfa Bekiča, Mareunrol's, Kaspara Groševa un Krišjāņa Strazdīša projektu „Hotel Eden”, Basa de Būera video kompilāciju, kā arī iespēju iegādāties kim? suvenīrus pop-up veikalā.

No 12. maija līdz 18. jūnijam 16-19 gadus veciem jauniešiem ir iespēja pieteikties uz kim? organizētajām kino un video vasaras skolām, kuras augustā Spīķeros pulcēs 40 darboties gribošus un zinātkārus jauniešus no Rīgas un dažādiem Latvijas reģioniem. Dalība vasaras skolās būs bez maksas!

24. maijā līdz ar Jaņa Rozentāla Rīgas Mākslas vidusskolas studentu tēlniecības darbu izstādes „Kā izgudrot velosipēdu?” atklāšanu kim? uzsāk jaunu izglītības programmu mit, kuras ietvaros jaunie mākslinieki gūs praktisku pieredzi izstāžu plānošanā, organizēšanā un iekārtošanā.

Virkne latviešu, lietuviešu un igauņu mākslinieku strādā pie izstādes „The Way” sagatavošanas. „The Way” ir kim? un Starptautiskās lidostas „Rīga” kopprojekts, kas lidostā „Rīga” no 22. jūlija plašai starptautiskai auditorijai sniegs iespēju iepazīties ar Baltijas valstu laikmetīgo mākslu.

APMEKLĒJUMS

kim?                                              www.kim.lv                                  Facebook draugi                    Twitter sekotāji
kopā: 35 589                               kopā: 36 613                               4 038                                         671
programma nr. 10: 2 021         programma nr. 10: 4 238


kim?