kim? jūnijs 2010

kim? 

Aicinām kim? ikmēneša darbības pārskatā iepazīties ar pagājušās  programmas ietvaros paveikto, kā arī ar aktuālo un plānoto programmu. Paldies kim? atbalstītājiem, bez kuru palīdzības jau paveiktais un vēl iecerētais nebūtu iespējams!

Ar kim? jūnija pārskatu pdf formātā ir iespējams iepazīties ŠEIT.

BIJA PROGRAMMA NR. 11
16/05 – 06/06/2010

IZSTĀDES
Evelīna Deičmane (LV) / „Lielais nemiers”
Paul DeMarinis (US) / „Ziņnesis”
Iveta Vaivode (LV) & Alexander Gronsky (RU) / „Terminus”

LEKCIJAS
Lewis Biggs (UK) / „Pieskāriens – māksla no Lielbritānijas”
Liane Lang (UK) / „Hipnotiskais piemineklis”
Esther Stocker (AU) / „Labojot ģeometriju”

IR PROGRAMMA NR. 12
15/06 – 20/06/2010

IZSTĀDE
Transbiotics. Pārejošās stabilitātes punkti / Paul Vanouse (US), Zane Bērziņa (LV/UK), Jackson Tan (UK), Terike Haapoja (FI), Andy Gracie (UK)

BŪS PROGRAMMA NR. 13
3/07 – 01/08/2010
IZSTĀDES
Bas de Boer (NL) / „Dzeguze”
Raimo Lielbriedis (LV) / „Melnbaltā pietura”
Paulis Liepa (LV) / Projekts „Dzīve”

JAUNUMI

Jūnijā Rīgā norisinās XII starptautiskais jauno mediju kultūras festivāls „Māksla+Komunikācijas 2010”, kuru sadarbībā ar kim?, MPLab un e-text+textiles organizē Jauno mediju kultūras centrs RIXC. Festivāla ietvaros kim? ir iespēja apskatīt izstādi „Transbiotics”, kā arī apmeklēt publiskās lekcijas par biomākslu.

Jauniešiem, kuri vēlas strādāt līdzās profesionālam māksliniekam un nebaidās sasmērēt rokas ar krāsām, ir iespēja iesaistīties kim? izglītības programmā „Asistents”. Programmas dalībnieki, palīdzot māksliniekam izstādes sagatavošanas darbā, gūs gan jaunas zināšanas, gan neatsveramu pieredzi.

No jūnija kim? būs pieejams laikmetīgās mākslas un kultūras žurnāls „Kaleidoscope”. Žurnāls iznāk piecas reizes gadā un tā 70 000 eksemplāri tiek izplatīti muzejos, galerijās un grāmatnīcās visā Eiropā. Jaunākajā numurā būs atrodama informācija arī par kim?.

Mākslinieka Armanda Zelča darbi, kas Programmas nr. 2 ietvaros bija apskatāmi kim?, tiek atzinīgi novērtēti starptautiskā mērogā – „Do” ir iegādājies muzejs Kunsthalle Rostock, Vācijā, savukārt „Bēgšanas mēģinājums” jūlijā būs apskatāms 2. Starptautiskajā jaunās mākslas biennālē Maskavā.

APMEKLĒJUMS
kim?                                               www.kim.lv                                 Facebook draugi                      Twitter sekotāji
kopā: 36 733                                kopā: 42 933                              4 285                                           751
programma nr. 11: 1 000          programma nr. 11: 6 031 


kim?