kim? jūlijs 2010

kim? 

Aicinām kim? ikmēneša darbības pārskatā iepazīties ar pagājušās  programmas ietvaros paveikto, kā arī ar aktuālo un plānoto programmu. Paldies kim? atbalstītājiem, bez kuru palīdzības jau paveiktais un vēl iecerētais nebūtu iespējams!

Ar kim? jūlija pārskatu pdf formātā ir iespējams iepazīties ŠEIT.

BIJA PROGRAMMA NR. 12
15/06 – 20/06/2010

IZSTĀDE
TRANSBIOTICS. PĀREJOŠĀS STABILITĀTES PUNKTI / Paul Vanouse (US), Zane Bērziņa (LV/UK), Jackson Tan (UK), Terike Haapoja (FI), Andy Gracie (UK)

LEKCIJAS
„TRANSBIOTICS” LEKCIJA NR. 1: „Parejošās stabilitātes punkti”
„TRANSBIOTICS” LEKCIJA NR. 2: „Tekstūru materialitāte”

IR PROGRAMMA NR. 13
03/07 – 01/08/2010

IZSTĀDES
Bas De Boer (NL) / „Dzeguze”
Paulis Liepa (LV) / Projekts „Dzīve”
Raimo Lielbriedis (LV) / „Melnbaltā pietura”


BŪS PROGRAMMA NR. 14
07/08 – 29/08

IZSTĀDES
Aldo Kroese (NL) / „Svešpieplūde”
Maija Kurševa (LV) / „Trīskājains gadījums”
Radošā apvienība „Orbita” (LV) / „Komentāri”
Gintaras Didžiapetris, Liudvikas Buklys, Antanas Gerlikas, Elena Narbutaite, Nicolas Matranga (LT/US) / „Lieta virpina lapu vējā”

JAUNUMI
Izsludinot slēgtu konkursu uz mākslinieku rezidenci Berlīnē, kim? uzsāk sadarbību ar starptautisku atzinību guvušo rezidenču centru Künstlerhaus Bethanien. Jaunā rezidence sniegs iespēju vienam Latvijas māksliniekam sešus mēnešus dzīvot un strādāt Vācijas galvaspilsētā.

Jūlijā kim? mājas lapā tiks atvērta sadaļa „Atbalstītājiem”, kur ikviens interesents varēs, izvēloties sev izdevīgāko ziedojuma veidu, kļūt par kim? draugu, kim? patronu vai kim? sponsoru. Apmeklētājiem būs iespēja ieguldīt kim? attīstībā, gūstot gandarījumu, kā arī saņemot īpašus piedāvājumus un atlaides.

18. jūnijā noslēdzās pieteikšanās uz kim? jauniešu vasaras skolām. Kopā tika iesūtīti 292 pieteikumi – 203 jaunieši pieteicās uz foto skolu un 89 jaunieši pieteicās uz video skolu. Tagad 30 topošie foto un video mākslinieki no lauku reģioniem un 10 no Rīgas gatavojas radošai un iedvesmojošai nedēļai Spīķeros.

kim?
ir uzsācis darbu pie Jauniešu festivāla sagatavošanas. Festivālā, kas Rīgas Svētku ietvaros notiks gan kim? ēkas trijos stāvos, gan kim? brīvdabas teritorijā, apmeklētājiem būs iespēja interaktīvā veidā iepazīt nozīmīgākos laikmetīgās mākslas virzienus, kā arī to spilgtākos pārstāvjus.

APMEKLĒJUMS
kim?                                            www.kim.lv                              Facebook draugi                   Twitter sekotāji
kopā: 37 736                             kopā: 45 792                           4 503                                        814
programma nr. 12: 1 003       programma nr. 12: 4 392


kim?