kim? vasaras skolas ir sākušās

kim? 

Jau no pirmdienas, 2. augusta, Spīķeru kvartālā, Rīgā, norisinās kim? organizētās bezmaksas radošās foto un video vasaras skolas, kurās piedalās 40 pārsvarā lauku reģionos dzīvojoši jaunieši. Foto skola dalībniekus pulcēs no 2. līdz 9. augustam, savukārt video skola – no 9. līdz 16. augustam.


Foto vasaras skolas jaunieši Alises Tīfentāles lekcijā. Foto: Jurģis Peters

Foto skolas dalībniekiem fotogrāfa un pedagoga Raimo Lielbrieža vadībā būs iespēja iegūt ne tikai jaunus domubiedrus, bet arī apgūt fotografēšanas pamatus, iepazīt dažādus foto žanrus, apmeklēt fotogrāfa Valta Kleina studiju, pašiem veikt fotosesiju Latvijas Radio ēkā, kā arī vasaras skolas noslēgumā izstādīt savus darbus kim? mācību izstāžu telpā.

Video skolas dalībniekiem virsvadītājas Laumas Epneres un pasniedzēju Ditas Rietumas, Ivara Zviedra,  Mārtiņa Rudzīša u.c. vadībā būs iespēja apgūt filmēšanas, montēšanas, animācijas un scenārija rakstīšanas pamatprincipus, iepazīt kino vēsturi, apmeklēt „Films Angel Studio” un noslēgumā radīt pašiem savu īsfilmu, kura tiks demonstrēta kim? mācību izstāžu telpā.

Abu vasaras skolu laikā tapušie darbi visiem interesentiem būs apskatāmi ne tikai mācību izstāžu telpā, bet arī ceļojošajās izstādēs, kas notiks rudenī. 

Skolas tapušas ar Izglītības un kultūras ĢD atbalstu.


kim?