kim? augusts 2010

kim? 

Aicinām kim? ikmēneša darbības pārskatā iepazīties ar pagājušās  programmas ietvaros paveikto, kā arī ar aktuālo un plānoto programmu. Paldies kim? atbalstītājiem, bez kuru palīdzības jau paveiktais un vēl iecerētais nebūtu iespējams!

Ar kim? augusta pārskatu pdf formātā ir iespējams iepazīties ŠEIT.

BIJA PROGRAMMA NR. 13
03/07 – 01/08/2010
IZSTĀDES
Bas De Boer (NL) / „Dzeguze”
Paulis Liepa (LV) / Projekts „Dzīve”
Raimo Lielbriedis (LV) / „Melnbaltā pietura”

LEKCIJAS
Margarida Mendes (PT) / „Taktika pret aizmirstību”
Raimo Lielbriedis (LV) / „Melnbaltā fotogrāfija nav arhaisms”

IR PROGRAMMA NR. 14
07/08 – 29/08/2010
IZSTĀDES
Aldo Kroese (NL) / „Svešpieplūde”
Maija Kurševa (LV) / „Trīskājains gadījums”
Radošā apvienība „Orbīta” (LV) / „Komentāri”
Gintaras Didžiapetris, Liudvikas Buklys, Antanas Gerlikas, Nicolas Matranga, Elena Narbutaite LT/US) / „Lieta virpina lapu vējā”

22/07 – 03/10/2010
„The Way” / Starptautiskajā lidostā „Rīga”

BŪS PROGRAMMA NR. 15

04/09 – 03/10/2010
IZSTĀDES
Ieva Epnere (LV) / „Zaļā zeme”
Krišs Salmanis (LV) / „Bezmiegs”
Apvienība Superflex (DK) /„Flooded McDonalds”

JAUNUMI
Māksliniece  Zane Bērziņa  par darbu „E-statiskās ēnas”, kas jūnijā izstādes „Transbiotics” ietvaros bija apskatāms kim?, ir nominēta Purvīša balvas fināla atlasei.  Purvīša balvai par darbiem, kas bijuši eksponēti kim?, ir izvirzīti arī mākslinieki Mārtiņš Ratniks, Ģirts Korps, Kaspars Podnieks un Dace Džeriņa.

Augustā kim? pievienojas jauni darbinieki – turpmāk kim? vadību uzņemsies Zane Onckule, par projektu vadību rūpēsies Laura Adamoviča, bet tekstus rakstīs Ingmāra Balode. Savukārt kim? direktore Zane Čulkstēna sākot no septembra papildinās izglītību ASV, bet projektu vadītāja Anna Salmane – Anglijā.

kim? sadarbībā ar Rīgas Starptautisko kino forumu „Arsenāls” pirmo reizi festivāla ietvaros piedāvās programmu „kim? kino”. Laika posmā no 21. līdz 25. septembrim kim? organizēs 5 seansus – Latvijas, Francijas, Somijas, Ķīnas un Nīderlandes filmu vakarus –, kuros tiks izrādīti eksperimentāli video darbi.

Augustā kim? viesosies kuratores no Tate Modern Londonā. Mākslinieku portfolio skates, galeriju un muzeju apmeklējumi, kā arī tikšanās ar mākslas organizāciju pārstāvjiem sniegs Kasia Redzisz un Kathy Noble ieskatu Latvijas laikmetīgās mākslas procesos un cerams liks pamatus sadarbībai nākotnē.


APMEKLĒJUMS

kim?                                        www.kim.lv                                  Facebook draugi              Twitter sekotāji
kopā: 39 391                         kopā: 55 556                               4 645                                   931
programma nr. 13: 1 03      programma nr. 13: 7 963


kim?