Seminārs par Nākotnes pilsētas spēli

kim? 

Britu padome un biedrība „Zināšanu un inovācijas sabiedrība“ (ZINIS) aicina pieteikties uz konkursu par „Nākotnes pilsētas spēles” rīkošanu. Līdz 18.oktobrim pašvaldības un pašvaldību iestādes, nevalstiskās organizācijas, komercsabiedrības, kā arī neformālas iedzīvotāju grupas var sūtīt savus pieteikumus, lai iegūtu iespēju rīkot „Nākotnes pilsētas spēli“ par sev interesējošu tēmu savā dzīvesvietā. Lai tuvāk iepazītos ar spēles noteikumiem, š.g. 22.septembrī interesentiem ir iespēja apmeklēt informatīvo semināru Rīgā, kas tiek rīkots sadarbībā ar Spīķeriem - radošo industriju kvartālu.

Nākotnes pilsētas spēle ļauj cilvēkiem rast risinājumus ilgtermiņa izaicinājumiem pilsētās. Tā tiek izspēlēta divu dienu ietvaros, kur piedalās dažādas profesionālās jomas pārstāvoši pilsētas iedzīvotāji un eksperti. Spēli vada īpaši apmācīts spēles vadītājs. Spēles mērķis ir izstrādāt labāko ideju dzīves kvalitātes uzlabošanai konkrētā teritorijā vai visā pilsētā, kā arī risināt izaicinājumus, ar ko saskaras pilsētas visā pasaulē.

Interesenti tiek aicināti apmeklēt informatīvo semināru par Britu padomes metodi “Nākotnes pilsētas spēle”, kas notiks Rīgā š.g. 22.septembrī plkst. 11:00 Spīķeros, „kim?” telpās, Maskavas iela 12/1, 3.stāvā.

Savu dalību informatīvajā pasākumā Rīgā lūdzam pieteikt, nosūtot savu vārdu, uzvārdu un kontaktinformāciju uz e-pastu: fcg@zinis.lv.  Tālrunis papildus informācijai: 29203533 (Vita Brakovska).


kim?