kim? gatavojas atklāšanai Nr. 2

kim? 

Pirmais Latvijas Laikmetīgās mākslas muzeja pilotprojekta kim? pasākumu cikla „Psihodrāma” etaps nupat būs aizvadīts, un kim? gatavojas jaunām vēsmām Spīķeru kvartālā.
 
Piektdien, 12. jūnijā plkst. 19:00 kim? mājvietā Maskavas ielā 12/1 notiks divu jaunu izstāžu atklāšana un Toma Auniņa performance-ceļojums „O”. Performance būs skatāma tikai atklāšanas vakarā, bet izstādes būs atvērtas skatītājiem līdz pat 12. jūlijam. VKN galerija piedāvā jaunā un asprātīgā latviešu mākslinieka Armanda Zelča personālizstādi, bet RIXC telpa – Haralda Hunda (Harald Hund) un Paula Horna (Paul Horn) video instalāciju „Krītošās mēbeles” (Dropping Furniture, 2008).
 
Tāpat ar lielu prieku paziņojam, ka 12. jūnija vakarā kim? nama pirmajā stāvā atklāšanu piedzīvos META-KAFE. Tā ne tikai kļūs par mājīgu tikšanās vietu Spīķeros, kur ieturēt gardas pusdienas un nodoties sarunu priekam, bet arī par vienu no retajām Rīgas grāmatu kafejnīcām. META-KAFE sadarbībā ar dzejnieku apvienību „Orbīta” ir izveidojusi grāmatu sienu, kur būs atrodama gan kopīgas lietošanas lasāmviela žurnālu un grāmatu formātā, gan grāmatas iegādei katra personīgajai bibliotēkai.

Atklāšanas programma:

19:00     Ierašanās un vīns

19:30     Armanda Zelča personālizstāde

             VKN galerija

19:45     Haralda Hunda un Paula Horna video instalācija „Krītošās mēbeles”

             RIXC galerija

20:00*   Performance-ceļojums „O”

            (rež. Toms Auniņš)

21:00     META-KAFE. Play... Nr. 2

             www.metakafe.lv

 
* Pieteikšanās: kim@kim.lv. Vietu skaits ierobežots.


kim?