Diskusija par fotogrāfiju "Fotogēnisks uzvedums"

kim? 

27. janvārī 18:30 kim? lekciju telpā – "Fotogēnisks uzvedums" – diskusija par fotogrāfiju un foto institūcijām Latvijā ar jaunā fotogrāfijas portāla "FK" redaktoru Arni Balču, žurnāla "Foto Kvartāls" redaktori Alisi Tīfentāli un Latvijas Fotogrāfijas muzeja pārstāvjiem.

Lai iepazīstinātu ar “FK”, sarunu ievadā Arnis Balčus stāstīs par jauno interneta žurnālu, tā īstermiņa un ilgtermiņa mērķiem un plānotajām aktivitātem. Uzdodot klātesošajiem jautājumu: “Vai “FK” kā institūcija var uzlabot foto vidi Latvijā?”, portāla redaktors aicinās piedalīties diskusijā un dalīties ar idejām un saviem priekšstatiem par fotogrāfijas portālu un foto vidi Latvijā kopumā.

Vakara gaitā vēl tiks skarti temati: žurnāls “Foto Kvartāls” un tā devums Latvijas fotogrāfiskajai domai; kim? / FK galerijas darbība un nākotne; Latvijas Fotogrāfijas muzejs un citas foto institūcijas Latvijā. Diskusijā piedalīsies un uz auditorijas jautājumiem atbildēs arī mākslas zinātniece, žurnāla “Foto Kvartāls” redaktore (2006 - 2010) Alise Tīfentāle, Latvijas Fotogrāfijas muzeja speciāliste, mākslas zinātniece Anda Boluža un kim? laikmetīgās mākslas centra vadītāja Zane Onckule.

Visi laipni aicināti!

Ieeja pasākumā – bez maksas.

Plašāka informācija par diskusiju - kim? notikumu sadaļā!


kim?