Tekstu lasījumu darbnīca "Haoss nr. 2"

kim? 

2011. gada 10. martā plkst. 18:00 kim? laikmetīgās mākslas centrā norisināsies tekstu lasījumu darbnīca "Haoss nr. 2”. Tapat kā pirmā darbnīca, kas notika 24. februārī, arī šī būs veltīta haosa teorijai.

Tekstu lasījumu darbnīcas mērķis ir veicināt starpdisciplināras izpratnes veidošanu Latvijas intelektuālajā telpā. Pulcinot dažādu nozaru profesionāļus un interesentus, darbnīcas uzdevums ir aplūkot noteiktus jēdzienus un atklāt to kopsakarības dažādos kultūras, zinātnes un/vai mākslas jomu aspektos, par pamatu izmantojot atslēgas tekstu lasīšanu un to kolektīvu analīzi.

10. marta darbnīcā: Fragmenti no Jirgena Krica “Haoss un kārtība: zinātne, sabiedrība, psihe” (latv. val.) - lasa un komentē filozofs Raivis Bičevskis; fragmenti no Žila Delēza darba “Kas ir filozofija?” (latv. val.) - lasa un komentē filozofs Rinalds Zembahs.

Interesenti ir aicināti pieteikties darbnīcai iepriekš, rakstot uz e-pastu: tekstu.lasijumu.darbnica@gmail.com, un sagatavoties, apgūstot izdales materiālus (tekstu fragmentus, katru aptuveni 10 - 15 lpp. apjomā).

Darbnīca "Haoss nr. 2" notiks latviešu valodā kim? lasītavā, Spīķeros, Maskavas ielā 12/1.
Dalība - bez maksas.

Vairāk ziņu par tekstu lasījumu darbnīcu Notikumu sadaļā.


kim?