Maijas Kurševas grafikas darbnīca bērniem 12.oktobrī 13:00

kim? 


kim? Laikmetīgās mākslas centrs aicina uz Maijas Kurševas grafikas darbnīcu bērniem sestdien 12.oktobrī 13:00, kim? pirmā stāva galerijā. Nodarbība īpaši piemērota pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērniem.

 

Maija Kurševa. Publicitātes attēls.
 

Grafikas darbnīcā bērniem būs iespēja Maijas Kurševas vadībā iepazīties ar sietspiedes tehniku. Bērni kopā ar mākslinieci veidos sietspiedes zīmējumus uz auduma, tādēļ lūdzam ņemt līdzi kabatlakatiņu vai auduma gabaliņu, kuru izmantot nodarbības laikā.
Uz radošo darbnīcu aicināti bērni vecuma grupā no 6 - 12 gadiem. 

Maija Kurševa studējusi Latvijas Mākslas akadēmijas Vizuālās komunikācijas nodaļā un Berlīnes Mākslu universitātē; šobrīd pasniedz ilustrāciju un sietspiedi Latvijas Mākslas akadēmijas Vizuālās komunikācijas un Grafikas nodaļas studentiem. Sākot ar 2004.gadu māksliniece aktīvi piedalās izstādēs Latvijā un ārpus tās robežām. Kopš 2012. gada Maija Kurševa  kopā ar pieciem māksliniekiem veido "Popper Publishing" - neatkarīgu izdevniecību veltītu laikmetīgajam zīmējumam, mākslai un ilustrācijai. 2010.gadā ar izstādi „Trīskājains gadījums” tikusi izvirzīta Purvīša balvas nominācijai. Kurševas nesenāko projektu vidū minamas izstādes „Neļaušanās” kim? Laikmetīgās mākslas centrā (2013) un dalība izstādē „Vasaras lasījumi” Cēsu mākslas festivālā (2013) un Viļņas Laikmetīgās mākslas centrā (CAC).

Dalībai darbnīcā lūdzam pieteikties savlaicīgi līdz 11.oktobrim, rakstot uz kim@kim.lv

Ieeja darbnīcā bez maksas.

Atbalsta: LR Kultūras ministrija, Valsts Kultūrkapitāla fonds, Rīgas dome, LuxExpress, Valmiermuižas alus, Vivacolor, VKN.

Paldies: Edgaram Jurjānam, Aleksandram Zapoļam, A/S Latvijas Finieris.
 


kim?