kim? veido video arhīvu

kim? 

Kopš darbības uzsākšanas 2009. gada 16. maijā kim? uzsāka veidot video arhīvu. Tā mērķis ir gan dokumentēt kim? organizētos pasākumus Spīķeru kvartālā, gan sniegt plašam interesentu lokam iespēju iepazīties ar māksliniekiem, kuru darbi atrodas Latvijas Laikmetīgās mākslas muzeja krājumā.

Pirmie kim? mājas lapā publicētie video materiāli atrodami sadaļā VIDEO un iepazīstina ar Latvijas māksliniekiem, kuri atbild uz jautājumu „Kādu Tu vēlies redzēt Latvijas Laikmetīgās mākslas muzeju?”. kim? kanālā YouTube portālā atradīsiet arī plašākas intervijas ar māksliniekiem un viņu sniegtos komentārus par pašu veidotajiem mākslas darbiem. Skatīšanās aizraujoša, jo dažas intervijas pašas par sevi jau kļūst par sava veida mākslas darbiem.

Video arhīvu solāmies arvien papildināt ar jaunu un jau notikušu pasākumu dokumentācijām. Tāpat turpinām darboties, lai padarītu mājas lapu lietotājiem arvien ērtāku un acij tīkamāku. Sekojiet līdzi!

Uz tikšanos kim? izstādēs, lekcijās, kino seansos un citos pasākumos. 

Par iespēju veidot video arhīvu pateicamies ne tikai māksliniekiem un kim? sadarbības partneriem, bet arī Norvēģijas finanšu istrumentam. Tieši Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta grantu shēmas "Īstermiņa ekspertu fonds" apakšprojekts "Inovatīva pārvaldes modeļa izveide un ieviešana praksē jaundibinātajā Latvijas Laikmetīgās mākslas muzejā" ļāva kim? komandai sākt veidot video arhīvu kā jauna veida platformu komunikācijā ar kim? esošajiem un potenciālajiem apmeklētājiem, kā arī citiem interesentiem.


kim?