kim? „Krājums” veiksmīgi atklāts!

kim? 

24. jūlijā ar izstādes „Ieskats krājumā I” atklāšanu tika aizsākts Latvijas Laikmetīgās mākslas muzeja pilotprojekta  kim? jaunais tematiskais cikls „Krājums”.  Izstāde, kurā eksponēti piecu mākslinieku darbi no muzeja krājuma, būs apskatāma līdz 6. septembrim VKN un RIXC galerijās kim? mītnē Maskavas ielā 12/1, taču cikla „Krājums” ietvaros augustā un septembra sākumā būs arī iespējams apmeklēt dažādas tematiski saistītas starptautiskas lekcijas, diskusijas un koncertus.

Piektdienas vakarā pēc iepazīšanās ar izstādi atklāšanas viesiem bija iespēja doties muzikālā ceļojumā fanka, disko un tehno pavadījumā, jo gidu lomu joprojām topošās META-KAFE telpās bija uzņēmušies dīdžeji Kris Hovel un Elvi Soulsystem.  

„Krājuma” atklāšanas vakarā Spīķeros tika arī izrādīta starptautiskā īsfilmu tīkla Future Shorts vasaras programma. Nepastāvīgie Latvijas laika apstākļi izjauca organizatoru ieceri programmu demonstrēt brīvdabas seansā, taču plānu maiņa nespēja slāpēt skatītāju aplausus un smieklus kim? mītnes 3. stāva lektorijā, kur lietus gaidās neparedzēti tika iekārtota kino zāle īsfilmām.

Izturīgākie no aptuveni 400 vakara apmeklētājiem turpināja svinības turpat kaimiņos Dirty Deal Café franču elektroniskās mūzikas pavadījumā līdz pat agram sestdienas rītam. Lai apskatītu fotogrāfijas ar piektdienas nakts piedzīvojumiem, meklējiet sadaļu BILDES vai klikšķiniet ŠEIT!


kim?