ISCP (Ņujorka) vadītājas Kari Kontes lasījums 30.maijā

kim? 

 

kim? Laikmetīgās mākslas centrs ielūdz jūs uz Starptautisko darbnīcu un kuratoru programmas (ISCP) Ņujorkā vadītājas Kari Kontes lasījumu 30.maijā, 18.00 koprades telpā The Mill, kas norisināsies "kim? Rezidences Balvas 2016" ietvaros.


 

KARI KONTES LASĪJUMS
"kim? Rezidences Balvas 2016" ietvaros.

30. maijā plkst. 18.00
Koprades telpā The Mill, Brīvības ielā 33


Pasākums norisināsies angļu valodā. Ieeja bez maksas.

Facebook notikums: ŠEIT

 

Kari Konte

 

Kari Konte stāstīs par Starptautisko darbnīcu un kuratoru programmu (ISCP), 1994. gadā dibināto institūciju, kas ir kļuvusi par visaptverošāko starptautisko vizuālo mākslu rezidenču programmu Ņujorkā. ISCP veicina mākslinieku un kuratoru radošo izaugsmi un atbalsta zināšanu apmaiņu caur rezidencēm un publiskām programmām. Tās mājvieta ir agrākā rūpnīcas ēkā Bruklinā un tajā atrodas 35 darbnīcas, 2 galerijas un projektiem atvēlēta telpa. ISCP rīko izstādes, pasākumus un projektus arī ārpus savām telpām.
 

Kari Konte (Kari Conte) ir kuratore un rakstniece no Ņujorkas. Kopš 2010. gada viņa ir Programmu un izstāžu direktore Starptautiskajā darbnīcu un kuratoru programmā (ISCP). Viņa vada rezidences, izstādes un publiskās programmas, kuru ietvaros viņa katru gadu sadarbojas ar vairāk nekā 100 māksliniekiem. Pirms tam viņa strādāja Whitechapel Gallery Londonā un ieguva maģistra grādu laikmetīgās mākslas kuratora darbā Karaliskajā mākslas koledžā. Viņa ir kūrējusi vairākas izstādes, dažādus site-specific notikumus un performances. Viņas jaunāko darbu vidū minamas: Aqueous Earth (izstādes dalībnieki: māksliniekiem Allora & Calzadilla, Lara Almarcegui, Brandon Ballengée, Dylan Gauthier, Brooke Singer, Pinar Yoldas (2015) un Eva Kot'átková izstāde ERROR (2016). Viņa ir arī kūrējusi izstādes Aiči triennālei (2013) un Performa biennālei (2011); Sternberg Press nesen laida klajā viņas monogrāfiju Mierle Laderman Ukeles: Seven Work Ballets (2015).

 

Atbalstītāji: Valsts Kultūrkapitāla fonds, LR Kultūras ministrija, Rīgas dome, ASV vēstniecība Latvijā, The Mill, ASTRO, VKN, Absolut, Gardu Muti, Diena, Satori, Delfi, Latvijas Radio 3.


kim?