KIM? BĒRNU UN JAUNIEŠU DIENA 26. NOVEMBRĪ

kim? 

 

26. novembris, no plkst. 12:00 līdz 18:00 


kim? bērnu un jauniešu diena

 

kim? Laikmetīgās mākslas centrs sadarbībā ar izglītības programmas atbalstītāju, uzņēmēju Māri Martinsonu aicina apmeklēt daudzpusīgu mākslas izglītības programmu bērniem un jauniešiem 26. novembrī. Tās ietvaros tiks piedāvāta iespēja piedzīvot un iepazīt izstādes kopā ar kim? izglītības gidiem un piedalīties radošajās darbnīcās visas dienas garumā.
 

Foto: Kristīne Madjare


plkst. 12:00; 17:00

Pastaiga izstādē kim? izglītības gidu vadībā

Bērnu un jauniešu grupām būs iespēja iepazīt izstādes kopā ar kim? izglītības gidiem, ar mērķi izzināt mākslas darbos ietvertās tēmas, meklēt atbildes uz pastaigas vadītāju un pašu dalībnieku uzdotiem jautājumiem.
Kā palīgu kim? piedāvā izmantot aktuālā izstāžu cikla ietvaros veidotās darba lapas.

plkst. 13:00 - 14:30

Evitas Vasiļjevas darbnīca "Darbs Dara Lietu"

Bērnus līdz 13 gadu vecumam, kopā ar vecākiem aicinām piedalīties darbnīcā, kas noritēs sadarbībā ar mākslinieci Evitu Vasilļjevu. Darbnīcas laikā ar bērniem pētīsim materialitāti un to,kā top "materiāls", lai pēc tam mēģinātu iegūt "lietu". Mēģināsim saprast, kas ir tas, kas definē lietas "lietiskumu" – kur ir tā robeža, kad materiāls pārtop par "kaut ko" un runāsim par to, vai mākslas darba radīšanu pavada līdzīgi procesi.
 

Foto: Kristīne Madjare

 

plkst. 14:00 - 15:00

Kriša Salmaņa darbnīca "Pa Pēdām"

Bērnus līdz 13 gadu vecumam, kopā ar vecākiem aicinām piedalīties darbnīcā, kas noritēs sadarbībā ar mākslinieku Krišu Salmani. Darbnīcas laikā veidosim dažādus tēlus un mēģināsim tos "iekustināt". Kopā ar tiem dosimies apskatīt kim? izstāžu tepas un atrast dažādus skatu punktus no kuriem aplūkot mākslas darbus.

plkst. 15:00 - 17:00

Ojāra Pētersona un Jāņa Dzirnieka darbnīca "Atrast telpā minūti"

Jauniešus vecumā līdz 24 gadiem aicinām piedalīties darbnīcā, kas noritēs sadarbībā ar māksliniekiem Jāni Dzirnieku un Ojāru Pētersonu. Darbnīca tiks veidota kā "sociālais eksperiments". Sanākot visiem kopā, mēģināsim atrast ikdienas darbībās pazudušo minūti, radot un pētot drukātus attēlus – tā būs dokumentācija, kur dalībnieki reizē būs gan dokumentētāji gan dokumentējamie. Šeit viss ir plūstošs un mainīgs – sarežģītajā spoguļu sienā iespējams atradīsim un iemūžināsim savu īsto portretu, un runāsim par to, kas veido cilvēka identitāti un par tās plūstamību.

 

Foto: Kristīne Madjare
 

Visi kim? bērnu un jauniešu dienas programmas pasākumi ir bezmaksas / Radošās darbnīcas pieejamas latviešu un angļu valodā

 

Interesentus aicinām pieteikties:

linda.vigdorcika@kim.lv / mob. tel. + 371 26487990
un kim? Facebook lapā @kasirmaksla
Pievienojies pasākumam: goo.gl/IyvBrh


kim?