kim? bērnu diena 17. decembrī

kim? 

 

17. decembris, no plkst. 12:00 līdz 15:00 


kim? BĒRNU DIENA
 

kim? Laikmetīgās mākslas centrs aicina apmeklēt daudzpusīgu mākslas programmu bērniem. Tās ietvaros tiks piedāvāta iespēja piedzīvot un iepazīt izstādes kopā ar kim? izglītības gidiem un piedalīties radošajās darbnīcās.
Foto: Adelīna Kalniņa

 

plkst. 12:00 

Pastaiga izstādē kim? izglītības gidu vadībā

Bērniem būs iespēja iepazīt izstādes kopā ar kim? izglītības gidiem, ar mērķi izzināt mākslas darbos ietvertās tēmas un materiālus un meklēt atbildes uz pastaigas vadītāju un pašu dalībnieku uzdotiem jautājumiem. Kā palīgu kim? piedāvā izmantot darba burntīcas, kas radītas īpaši šim izstāžu ciklam un būs pieejamas līdz pat izstāžu cikla noslēgumam.

plkst. 13:00 - 15:00 

Radošās darbnīcas

Bērnu dienas aktivitātēs aplūkosim četru mākslinieču personālizstādes, kur katra no māksliniecēm, izmantojot dažādus portretējuma un attēlošanas veidus, stāsta par saviem tuviniekiem, elkiem, vēsturi un arī par dažādām vietām – reālām un iedomātām. 
Kopā mēģināsim atrast veidus, kā iespējams izstāstīt stāstu un veidot tā portretu, izmantojot dažādus objektus un materiālus, un radīsim paši savus stāstus, vienlaicīgi ieklausoties viens otra un mākslinieču stāstos. 
Izstāde-koferis Rocky Landscape. Foto: Kristīne Madjare
 

"Plenērs koferī"
Darbnīcas ietvaros pētīsim kādus stāstus sevī glabā Rocky Landscape ceļojošais koferis, kurš pie mums atceļojis no Roņu Salas, un mēģināsim savus iespaidus attēlot veidojot plenēru koferī.

"Portreta stāsts"
Darbnīcā aicināsim vecākus kļūt par "modeļiem" saviem bērniem un iesaistīties sarunā par to, kas veido cilvēka portretu. Nodarbības laikā bērniem kopā ar vecākiem būs iespēja apgūt portretu veidošanu dažādās tehnikās un piedzīvot, kā caur tiem attēlot dažādus stāstus. Darbnīcā izmantosim fotogrāfiju, aplikācijas, kolāžu un daudzas citas tehnikas. 


_____________

Vietu skaits darbnīcās ir ierobežots, tāpēc lūdzam iepriekš pieteikties rakstot vai zvanot kim? izglītības programmas koordinatorei Lindai:
linda.vigdorcika@kim.lv / +37126487990 


*izstādes apskatāmas līdz 2017. gada 15. janvārim

 


kim?