kim? bērnu diena 18. februārī

kim? 

 

18. februāris, no plkst. 12:00 līdz 15:00

 

kim? BĒRNU DIENA

 

kim? Laikmetīgās mākslas centrs "KIM? BĒRNU DIENĀ" aicina vecākus ar bērniem apmeklēt jaunāko izstāžu ciklu un piedalīties īpaši veidotās meistardarbnīcās.

 

Foto: Adelīna Kalniņa 

 

plkst. 12:00

Pastaiga izstādē kim? izglītības gidu vadībā

Bērniem būs iespēja iepazīt izstādes kopā ar kim? izglītības gidiem, ar mērķi izzināt mākslas darbos ietvertās tēmas un materiālus un meklēt atbildes uz pastaigas vadītāju un pašu dalībnieku uzdotiem jautājumiem. Kā palīgu kim? piedāvā izmantot darba burntīcas, kas radītas īpaši šim izstāžu ciklam un būs pieejamas līdz pat izstāžu cikla noslēgumam.

plkst. 13:00 - 15:00 
Radošās darbnīcas

Bērnu dienas aktivitātēs aplūkosim četras izstādes – Indriķa Ģelža, Adam Cruces un Louisa Gagliardi solo skates, kas apvienotas zem nosaukuma "Taste Like Headaches" un desmit mākslinieču grupas kopdarbu – izstādi "Mūļi" –, kas sākotnēji veidots Berlīnes Fotogrāfijas muzejam. 
Kopā ar bērniem mēģināsim saprast, kas ir "telpa" un kā tā tiek būvēta, pētot dažādu objektu nozīmi un to attiecības tajā. 

"Cietoksnis istabā"
Darbnīcā kopā ar bērniem pārveidosim vienu no kim? izstāžu telpām paši par savu "vidi". Izmantojot dažādus materiālus būvēsim konstrukcijas un dīvainus objektus, mēģinot izprast, kā mūsu darbību rezultātā mainās telpa. Izmantosim visu telpu par savu laboratoriju un mācīsimies domāt un darboties ar liela izmēra materiāliem, tai pašā laikā runājot par to, kam dažādas telpas ir domātas un kā tās liek mums justies. 

"Abstrakts"
Darbnīcas ietvaros pētīsim vārdu "abstrakts" – ko tas nozīmē un kas tas ir abstrakts objekts. Atsaucoties uz izstādē redzmajiem darbiem un savu pieredzi, paši mēģināsim veidot savus "abstraktos objektus" aplūkojot pavisam ikdienišķus priekšmetus, kā piemēram krēslu, krūzi, lampu. u.c. Izmantojot dāžādas tehnikas un materiālus, veidosim gan divdimensionālus, gan trīsdimensionālus neliela izmēra darbiņus.

_____________

Vietu skaits darbnīcās ir ierobežots, tāpēc lūdzam iepriekš pieteikties rakstot uz: linda.vigdorcika@kim.lv vai zvanot: +371 26340323 

*izstādes apskatāmas līdz 2017. gada 12. martam


kim?