kim? aicina pievienoties youngkim? jauniešu kolektīvam

kim? 

kim? aicina pieteikties aktīvus jauniešus vecumā no 15 līdz 25 gadiem,  kuriem ir idejas un interese par jebkādu tematu vai parādību un kuri ir ieinteresēti eksperimentēt, kopā ar kim? atbalstu veidojot  pasākumus citiem jauniešiem, kā arī radīt un uzturēt youngkim? bloga saturu un iesaistīties diskusijās (audio, foto vai tekstuālās) par saviem iespaidiem ar bloga lietotājem.

Šī gada sākumā kim? Laikmetīgās mākslas centrs ar patrona uzņēmēja Māra Martinsona atbalstu aizsāka izglītības programmu, piedāvājot regulārus dažāda formāta pasākumus bērnu un jauniešu auditorijām. Jauniešu programma radīta un attīstīta kopā ar jauniešu kolektīvu youngkim?, kas izveidojes kim? paspārnē ar mērķi dot jauniešiem iespēju iesaistīties laikmetīgās kultūras notikumos ne tikai kā skatītājiem, bet arī kā aktīviem to veidotājiem.

Ar rudens sezonas aizsākšanos kim? aicina atsaukties  jauniešus, kuri seko laikmetīgajai kultūrai, tehnoloģijām, politikai, interneta trendiem, sociālpolitiski svarīgām diskusijām un ir enerģiski un ieinteresēti dalīties ar savu viedokli un pieredzi,  diskutējot un uzklausot savus vienaudžus.

Izglītības programmas patrons uzņēmējs Māris Martinsons par youngkim līderiem: “Laikmetīgs mūsdienu līderis noteikti vairs nav skaļš, ar sevi pārņemts varonis, bet drīzāk kāds, kura klātbūtnē citi vēlas paveikt un piedzīvot vairāk un pilnveidot sevi un vidi sev apkārt. Līderis nav tas, kurš akli vada; tā vietā viņa/viņš iet kopā ar apkārtējiem un dalās ar savu pieredzi, dodot iespēju citiem iegūt jaunas zināšanas.”

Sadarbībā ar māksliniekiem, rakstniekiem un citu nozaru pārstāvjiem, youngkim? rīko pasākumu sēriju un uztur blogu vietnē youngkim.com. Šī gada laikā programmas ietvaros kim?  norisinājušās tikšanās ar mākslinieku Kasparu Groševu, ekskursija kopā ar mākslinieku Tobiasu Kasparu, kā arī lekciju cikls sadarbībā ar Riga International Film Festival.

Linda Vigdorčika, kim? izglītības programmas koordinatore: “Kā vienam no youngkim? līderim Tev būs iespēja doties dažādos apmaiņas braucienos un pasākumos, iepazīstoties ar citiem Eiropas mākslas institūciju jauniešu kolektīviem un redzēt, kā jaunieši var un spēj ietekmēt kultūras dzīvi pilsētā. Ar kim? Laikmetīgā mākslas centra atblalstu gūsi iespēju realizēt savas idejas gan  kim? pasākumos, gan arī ārpus tiem.”

 

Lai pieteiktu savu kandidatūru, līdz 3. septembrim gaidīsim:

1) īsu aprakstu par sevi un savām interesēm un to, kāpēc vēlētos pievienoties youngkim?;

2) vismaz vienu  mājas lapas adresi, rakstu, attēlu vai skaņdarbu - jebko, kas tevi iedvesmo un pie kā tu mēdz atgriezies;

3) savu mīļāko gifu.

 

Sūti uz : kim? Facebook, linda.vigdorcika@kim.lv vai +37126487990 (Whatsapp)


kim?