Kim? Laikmetīgās mākslas centrs
Ziedojumi

Kim? ir bezpeļņas organizācija, kur finansējumu veido mūsu brīnišķīgās komandas motivētie un nepārtrauktie centieni projekta rakstīšanā!

Kim? ir graciozi un lepni nodejojis 10 gadu laikā 280 izstādes bez pietiekama vai regulāra finansējuma. Katrs mazais un atkārtotais mīlestības un atbalsta akts ļauj mums turpināt strādāt, radīt vairāk projektu un nākt klajā ar arvien vairāk radošām idejām. Atbalsts palīdzēs realizēt starptautiski konkurētspējīgu izstāžu un izglītības programmu, un sniegt ieguldījumu laikmetīgās mākslas procesu attīstībā Latvijā. Pievienotais bonuss: Kim? ir sabiedriskā labuma statuss, kas paredz, ka ziedotāji – gan privātpersonas, gan uzņēmumi – var saņemt nodokļu atlaides.


Mēs mīlam savus atbalstītājus, devējus graudā, tehnoloģijas aizdevējus, ilgtermiņa mecenātus, mākslas patronus, draudzīgus uzņēmumus, gādīgās un uz detaļām orientētās institūcijas. Paldies!

 

Ziedot iespējams ar pārskaitījumu uz Swedbank bankas kontu, kā arī uz PayPal kontu kim@kim.lv. Maksājuma uzdevumā aicinām norādīt “ziedojums” un savu kontaktinformāciju.

BIEDRĪBA „KIM?”
Adrese: Sporta iela 2 k-1, Rīga, LV-1013, Latvija
Reģistrācijas Nr.: 40008128175
Banka: Swedbank
SWIFT: HABALV22
Konta Nr. LV93HABA0551021167138