Kim? Laikmetīgās mākslas centrs
Delta (2008)

Režisors: Kornels Mundruco
Scenāristi: Īvete Biro un Kornels Mundruco
Operators: Matjažs Erdelijs
Mākslinieks: Martons Āģs
Komponists: Fēlikss Lajko
Lomās: Šāndors Gaspārs, Fēlikss Lajko, Lili Monori un Orsolja Totsa
Filmas garums: 1’30
Valoda: angļu

Jauns kluss vīrietis atgriežas Deltas mežonīgajā un pamestajā ainavā. Tas ir ūdensceļu, mazu salu un pāraugušu pļavu labirints, kas nošķīris ciematniekus no pārējās pasaules. Jaunais vīrieties, kas ir bijis prom kopš bērnības, beidzot iepazīstas ar savu māsu, par kuru līdz šim nav zinājis. Viņa ir trausla un kautrīga, bet apņēmības pilna sekot brālim uz būdu upes krastā. Kopā viņi uzceļ māju uz pāļiem upes vidū, prom no cilvēkiem. Kādu dienu viņi uzaicina ciema iedzīvotājus uz maltīti un kļūst skaidrs, ka vietējiem viņu “nedabiskās” attiecības nav pa prātam.

Kornels Mundruco (Kornel Mundruczo, 1975) ir labi pazīstams vārds Eiropas jaunajā kino. Viņš ir vadošais ungāru jaunās paaudzes kino režisors, scenārists un aktieris, kurš izpelnījies uzmanību ar sabiedrības autsaideru portretējumu. Kornela Mundruco savdabīgajā, poētiskajā pasaulē mīt smaga dzīves realitāte un nežēlība. Viņa pirmās divas filmas Jaukās dienas un Johanna ieguva starptautisku atzinību Kannu filmu festivālā 2005. gadā, bet nākamā filma Delta turpat Kannās saņēma Starptautiskās filmu kritiķu federācijas galveno balvu 2008. gadā.

Kopš 2003. gada Kornels Mundruco veido teātra izrādes un viņa darbu vidū minami Ledus un Nībelungu rezidence. Kornels Mundruco strādā neatkarīgi, bez savas aktieru trupas vai teātra, katrai izrādei izvēloties atbilstošākos aktierus, kuru vidū ir gan atzīti Ungārijas teātru aktieri, gan pazīstami citu radošo profesiju pārstāvji, gan amatieri.

Filma Kim? mītnē tiek demonstrēta Starptautiskā Jaunā teātra festivāla Homo Novus ietvaros.