Kim? Laikmetīgās mākslas centrs
Grupas izstāde “Black Market”

 

Grupas izstāde Black Market

 

Kim? Laikmetīgās mākslas centrs, Rīga

1. decembris, 2020 – 31. janvāris, 2021

Atklāšanas diena: otrdien, 1. decembrī plkst. 12.00-20.00

 

Mākslinieki: Indriķis Ģelzis, Kaspars Groševs, Inga Meldere, Darja Meļņikova, Elza Sīle, Viktors Timofejevs, Amanda Ziemele, Ieva Kraule-Kūna un Elīna Vītola.

 

 

Black Market jeb ”Melnais tirgus” ir mākslas tirgošanas sadarbības pasākums-izstāde (kopā ar galeriju 427 un galeriju Low), kas norisinās Kim?, Rīgā. Tā nosaukumu aizgūstot no 1990. gadu postpadomju realitātes ar slepeniem tirgiem visā Baltijā, šis improvizētais mākslas gadatirgus/meses stends pieņem Rīgas mākslas tirgus scēnas pabērna statusu, mēģinot pārvarēt tās lāstu, ka nekad nav bijis īsti likumīgs vai finansiāli dzīvotspējīgs.
Black Market tiks atvērts 1. decembrī un norisināsies divu mēnešu garumā (līdz 2021. gada 31. janvārim). Tajā tiks tiekļauti Rīgā dzīvojošo vai ar Rīgu saistīto mākslinieku pēdējo gadu laikā tapušie darbi un darbu sērijas. Visi pārdošanas apjomi tiks sadalīti vienādi starp galeriju un māksliniekiem.

 

 

Paralēli grupas izstādei Black Market, norisinās dalība NADA Miami 2020 sadarbībā ar 427 un Low no 1. decembra līdz 5. decembrim klātienē un tiešsaistē.

 

Vairāk informācijas: www.newartdealers.org