Kim? Laikmetīgās mākslas centrs
Semināra “Organizētie tīkli” mākslas un kultūras projektu prezentācijas

Piektdien, 4. decembrī un sestdien, 5. decembrī plkst. 20:00 RIXC un Kim? ielūdza uz Spīķeriem, kur bija iespēja noskatīties mākslas un kultūras projektu prezentācijas.

Prezentācijas notika starptautiskā kultūras tīklu menedžmenta semināra „Organizētie tīkli” ietvaros, ko līdz 5. decembrim organizēja Jauno mediju kultūras centrs sadarbībā ar Laikmetīgās kultūras NVO asociāciju. Seminārā, kas pievērsīsies kultūras ilgtspējīgas attīstības jautājumiem, piedalīsies pārstāvji no vairāk kā 20 laikmetīgās kultūras nevalstiskajām organizācijām, jauno mediju mākslas centriem un sadarbības tīkliem no Latvijas, Baltijas, Ziemeļvalstu un citiem Eiropas reģioniem, kā arī no Kaukāza valstīm.

Prezentācijās 4. decembrī un 5. decembrī semināra dalībnieki informēja par saviem mākslas un kultūras projektiem: Kultivator / Zviedrija, Baltan Laboratories / Nīderlande, One Minute Video Festival / Armēnija, Survival Kit / LMC, Latvija, Serde / Latvija, Arctic Perspectives Project / Lorna, Islande; MoTA / Slovēnija; MARIN mobilo rezidenču projekts / Somija; GeoAir / Gruzija; Homo Novous / JTI, Latvija; Ziemeļvalstu-Baltijas Videoarhīva projekts / Noass, Pixelache festivālu tīkls / Somija.

Atbalsta: Eiropas Kultūras fonds, Ziemeļvalstu Kultūras punkts un Valsts Kultūrkapitāla fonds.