Kim? Laikmetīgās mākslas centrs
Robertas Narkus un Autarkia “Viesis”

Kabarē režisors – Roberts Narkus, veido – Autarkia un Kim? Laikmetīgās mākslas centrs.

Kabarē tapšanā iesaistīti: Rainyr Askher, Gints Gabrāns, Kipras Garla, Antanas Gerlikas, Laura Kaminskaitė, Žygimantas Kudirka, Jonas Palekas,Nerijus Rimkus, Antanas Skučas, un citi. 

 

Kabarē “Viesis” aicina iztēloties drīzu nākotni, ko sola sci-fi uzņēmēji. Mākslīgais intelekts ir atrisinājis ekonomikas, filozofijas, zinātniskā progresa un politikas problēmas, šķiru cīņa ir galā, universa noslēpumi ir atklāti un viss ir par brīvu. Tas tiek saražots automatizētās rūpnīcās, izaudzēts pašpietiekamās lauku saimniecībās un pasniegts ar maigām sešpirkstu rociņām. Mēs esam brīvi no darba, nododamies garīgajai piln-veidei, radošumam un sportam, malkojam tunguka, šūpojamies ritmā, laiski gulšņājam uz dīvāna, spēlējam kārtis, spriežam par laikapstākļiem, skaistumu, inženieriju un dzeju. Palūkojoties apkārt, redzams, ka visi ir mākslinieki, dizaineri, dīdžeji, modeļi, filozofi, jaunuzņēmumu īpašnieki, santehniķi vai vizionāri. 

 

Autarkia ir mākslinieku dienas centrs, interešu klubs, iedomātas pieredzes un iztēlotu risinājumu birojs. Eksperimentālās gastronomijas bistro, galerija un projektu attīstības viesnīca aicina sagatavoties nākotnei jau šodien.

 

Kim? un Autarkia sarunā