Kim? Laikmetīgās mākslas centrs
Edgars Gluhovs “L’uomo Vague”

Pirms gada pametis darbu kādā Cīrihes privātbankā, patlaban Edgars Gluhovs pilnībā nodevies mākslai. Izstāde ar nosaukumu L’UOMO VAGUE ir pārskats par viņa darbību šī gada laikā.
Izstādītas klasiski ierāmētas fotogrāfijas, zīmējumi uz akrilstikla, redīmeida instalācija, kā arī zīmējumi uz aviokopānijas Concorde vintāžas vēstuļpapīra. Šos darbus caurvij 20. gadsimta vēstures, literatūras un komēdijas fragmenti un personības. Īpašs limitētas sērijas darbs šķiramgrāmatiņas formātā prezentēts izstādes atklāšanā.

 

Edgara Gluhova izstādes ietvaros mākslinieks Tobiass Kaspars prezentē BIRCH WATER – jaunu limitētas sērijas dzērienu, kas veidots īpaši Kim?. Bērzu sula ir ražota kompānijā “BIRZĪ”un tās sastāvā ir no Latvijas bērziem iegūta sula. Iepakojums un etiķetes veidotas sadarbībā ar Berlīnes grafiskā dizaina studiju HIT.

 

Edgars Gluhovs (1980, Rīga) patlaban dzīvo starp Berlīni un Cīrihi. Studējis Bornmutas Mākslas institūtā un Staedelschule Frankfurtē. Strādā ar zīmējumu un fotogrāfiju. Sarīkojis personālizstādes un piedalījies grupu izstādēs galerijās un mākslas institūcijās Kim?, Rīgā, Glarusas Kunsthallē Šveicē, Līneburgas Kunsthallē Vācijā, Patrick Ebensperger galerijā Berlīnē. 2013. gadā saņēmis Šveices Mākslas balvu.

 

Tobiass Kaspars (1984, Bāzele), nesen pārcēlies uz dzīvi Rīgā. Ir savā vārdā nosauktas džinsu līnijas īpašnieks un viņa jaunāko projektu vidū minama Romas Cinecittà kinostudijā inscinētā izstāde THE STREET (2016).