Kim? Laikmetīgās mākslas centrs
“Kim? SALONS” Daugavpils Marka Rotko mākslas centrā

Dārgais draugs,

 

Pēc vairāk nekā simts izstādēm, desmitiem pasākumu, dučiem publikāciju, kā arī krietni daudz sarunām ar ievērojamu skaitu mākslinieku, rakstnieku, kuratoru un filosofu vēršos pie Tevis – viena no viņiem, lai atsauktu atmiņā to reizi un notikumu, kura sakarā reiz tikāmies un turpinām tikties.

Šī gada maijā ir mana 5. jubileja, un kā tāds prasīgs bērns es alkstu īpašas dāvanas. Vai nav īstais laiks no jauna atcerēties to, ko nemaz īsti nepazīstam un pārvērst to par pievilcīgu spēli? Nodoties nejaušībai kā izvēlei?

Es ceru uz Tavu nedalītu interesi un to, ka jau šobrīd varu sākt gaidīt pēc noteikumiem nepieciešamo – vienu īpašu Tavu darbu, nosūtītu elektroniski, pa pastu vai nogādātu personīgi, lai to iekļautu paškūrētā darbu skatē – manā Salonā.

Salons būs trīs-plus nedēļu izstāde, kas atradīsies uz grupas izstādes NF piedāvā: No A uz Bē uz Cē līdz D (2.05 – 1.06, Kim?) dalībnieku skicēta veidojuma – simboliska un ar atjautības uzdevumu uzlādēta ķieģeļa. Salonam beidzoties, mākslas darbs ar Tavu vārdu tiks iekļauts manā lēni, bet neatlaidīgi augošajā lietu un objektu kolekcijā.

Un galvenais mans prieks būs Tava pilna atbildība par izraudzītā darba formātu un tehniku. Tas būs tik aizraujoši vērot, kā Tu, mans draugs, veic izvēli un to iepako pasniegšanai..

Nepacietībā un sirsnībā,

 

Tavs,

Kim?

 

Savu dalību Kim? SALONĀ apstiprinājuši un šajā skatē ietverti šādu autoru darbi:

Patriks Ārnivāra (Patrik Aarnivaara), Arturs Bērziņš, Maikls Dīns (Michael Dean), Margrieta Dreiblate, Viktorija Eksta, Ieva Epnere, Kristaps Epners, Pīternela Fermūrtela (Pieternel Vermoortel), Jānis Filipovičs, Eva Frapičīni (Eva Frapiccini), Roberts Galviņš, Indriķis Ģelzis, Jeļena Glazova, Edgars Gluhovs, Kaspars Groševs, Joakims Hamou (Joachim Hamou), Edgars Jurjāns, Krūta Jūraka (Krõõt Juurak), Ainārs Kamoliņš, Merlins Kārpenters (Merlin Carpenter), Ernests Kļaviņš, Ieva Kraule, Edgars Lielzeltiņš, Aditja Mandajams (Aditya Mandayam), Līga Marcinkeviča, Nikolass Matranga (Nicolas Matranga), Inga Meldere, Darja Meļņikova, Margarida Mendesa (Margarida Mendes) & Andrē Sūza (André Sousa), Jānis Murovskis, Elena Narbutaite (Elena Narbutaitė), Arianne Oltāra (Arianne Olthaar), Anta Pence, Dita Pence, Ida Petersone (Ida Pettersson), Ojārs Pētersons, Kaspars Podnieks, Toms Požemis (Tomas Požemis), Laura Prikule, Mārtiņš Ratniks, Andreass Ribungs (Andreas Ribbung), Līva Rutmane, Krišs Salmanis, Alnis Stakle, Gundega Strautmane, Jānis Taurens, Iveta Vaivode, Evita Vasiļjeva, Oļa Vasiļjeva, Iliāna Veinberga, Eva Vēvere, Andris Vītoliņš, Henrihs Vorkals, Honza Zamojskis (Honza Zamojski), Brigita Zelča, Armands Zelčs.

 

Paldies: SALONA dalībniekiem un izstādes NF piedāvā: no A uz BĒ uz CĒ līdz D dalībniekiem.