No 2010. gada 17. aprīļa līdz 9. maijam Programmas nr. 10 ietvaros, ar ASV vēstniecības Latvijā un aviokompānijas airBaltic atbalstu, Kim? / RIXC galerijā bija apskatāma Paula DeMarinisa (Paul DeMarinis) izstāde „Ziņnesis” (The Messenger). Izstāde notika ASV kultūras mēneša „Made in the USA” ietvaros.
Paula DeMarinisa instalācija „Ziņnesis” pēta elektroniskās komunikācijas mītus, mēģinot izzināt to izcelsmes avotus un spekulējot par mehānismiem kā plašu, vārdos neizteiktu koncepciju un sapņu krātuvēm. Instalācija ir apvienotas vecmodīgā telegrāfa un mūsdienīgā e-pasta funkcijas. E-pasta vēstules, kas nonāk DeMarinisa elektroniskajā pasta kastītē, tiek pārsūtītas uz instalāciju un burtu pa burtam atšifrētas telegrāfa aparātā. Vienu no telegrāfa aparātiem veido 26 drēbēs ietērpti skeleti, katrs attēlo kādu alfabēta burtu. Ziņu veidojošie burti aktivizē atbilstošos skeletus, kas ziņas saņemšanas gaitā veido savdabīgu dejojošu vienību. Instalāciju veido arī divi citi saņēmējmehānismi – 26 runājošas bļodas un 26 antīkas stikla burkas. Nevienā no mehānismiem sistēma nesaglabā atmiņu, līdz ar to, ja vien signāli netiek izsekoti, pierakstīti vai atšifrēti, instalācija kļūst par teju vai visu pasauli apceļojušu ziņu bezjēdzīgo galapunktu.
Pols Demariniss ir elektronisko mediju mākslinieks, studējis kino pie Pola Šaritsa, bet elektronisko mūziku – Millsa koledžas mūsdienu mūzikas centrā pie Roberta Ešlija, vēlāk strādājis ar Deividu Tjudoru. Demariniss ir viens no pirmajiem māksliniekiem, kas izmantojis mikrodatorus. Kopš 20. gs. 70. gadu beigām viņš strādā interaktīvo programmatūru, sintētiskās runas, trokšņu un novecojušo un neparasto mediju jomā. Demariniss veidojis instalācijas, performances un publiskās mākslas darbus Dienvidamerikā, Eiropā, Austrālijā un Āzijā. Šobrīd DeMariniss ir Stenforda universitātes (ASV) mākslas asociētais profesors.