Kim? Laikmetīgās mākslas centrs
Psihedēliskās mūzikas koncerts Spīķeros: uzstājas Aleksejs Borisovs, Dorotija Gellere un Imants Daksis

Eksperimentālās mūzikas interesentiem 14. augustā bija iespēja baudīt buķeti košu izpildītāju Latvijas Laikmetīgās mākslas muzeja pilotprojekta Kim? un nepieradinātās mūzikas festivāla “Skaņu mežs” organizētajā koncertā Spīķeros, Maskavas ielā 12/1.

Pirmo reizi Latvijā uzstājās radikālais Maskavas elektronikas veterāns Aleksejs Borisovs. Viņa darbība aizsākās 1980. gadā jaunā viļņa grupā “Center”. Gadu vēlāk viņš dibināja grupu “Prospekt”. Pēc grupas izjukšanas 1990. gadu sākumā Borisovs parādījās jaunā inkarnācijā “trokšņu rekonstrukcijas un tehno akustikas” duetā F.R.U.I.T.S. kopā ar Pāvelu Žagunu, dažādos īstermiņa konceptuālās mūzikas projektos, kā arī elektronikas un krievu folkmūzikas projektā “Volga”. Pēdējā laikā Borisovs dod priekšroku solo mūziķa karjerai.

Rīgā Borisovs uzstājās kopā ar Monreālas gotiskās un psihedēliskā folk dziesminieci Dorotiju Gelleri (skatuves vārdā Dora Bleu). Pirms Gellere pievērsās solo karjerai , viņa ir izdevusi vairākus albumus ar eksperimentālām grupām “Laconic Chamber” un “From Quagmire”.

Latvijas psihedēliskās un folkmūzikas cienītājiem patīkams pārsteigums bija arī ražīgā dziesminieka, dzejnieka, ceļotāja un filozofa Imanta Dakša uzstāšanās pēc ilgāka klusuma perioda.