Kim? Laikmetīgās mākslas centrs
We're closed at the moment
Kim? attapības vēlējumi svēkos! Uz tikšanos 2021!

Santa France, 2020

 

 

Kim? sveic draugus – dalībniekus, apmeklētājus, rakstītājus, sekotājus un atbalstītājus – ar šī gada noslēgumu!

 

Mēs katrs, atrodoties savās lokācijās visdažādāko nebeidzamās pandēmijas fāžu ietvaros, saskaramies ar situāciju, ka svētku dāvanas vēl nav iegādātas. Citu prioritāšu, līdzekļu ierobežojumu vai visiem zināmu ar mazumtirdzniecību saistītu apsvērumu dēļ ir liela varbūtība, ka tas, visticamāk, arī nenotiks.

 

Un tāpēc – lai mums visiem pacietība un atjautība ar tikai no mājsaimniecībā pieejamiem objektiem un materiāliem uzburot to, kas pazīstama kā “svētku sajūta”! Skat., piemēram, dekorācijas no iepriekšējā gada svētkiem, detaļas no pirmās nepieciešamības precēm, dārzeņiem un idejām, kas rudenī nav aiznestas uz skolu…

 

Rezultāts var būt burvīgs. Gluži kā šī rotaļīgā un estētiski pievilcīgā sveces liesmu un piparkūku “kaku” mīklas skulptūra Santas Frances izpildījumā.

 

Priecīgus svētkus!

Kim? komanda

 

 

Santa France (1993, dzīvo un strādā Berlīnē) ir latviešu digitālā māksliniece, kuras darbība lielākoties ir saistīta ar 3D programmatūras piedāvātajām iespējām un to pielietojumu web kolāžu, video, animētu .GIF attēlu un digitālo ilustrāciju veidošanā, pētot tādas tēmas kā sevis refleksija, vientulība, nostaļģija un interneta kultūra.

 

 

Kim? galerija ir slēgta līdz tālākiem paziņojumiem.